reklama

Anduła w Ćmielowie

Starachowicki trener poprowadzi zespół w klasie okręgowej

Informacje sportowe

Anduła w Ćmielowie

Starachowicki trener poprowadzi zespół w klasie okręgowej

 

Został nowym szkoleniowcem Świtu Ćmielów - beniaminka klasy okręgowej, który w nowym sezonie o ligowe punkty rywalizował będzie ze Starem Starachowice. 

Po kilku miesiącach rozbratu z ławką trenerską Artur Anduła ponownie poprowadzi zespół seniorski. Starachowicki szkoleniowiec podpisał umowę z beniaminkiem klasy okręgowej Świtem Ćmielów. W rundzie jesiennej minionego sezonu prowadził Star Starachowice, ale w przerwie zimowej działacze postanowili zmienić szkoleniowca i od tamtego czasu drużyna pozostała bez trenerskiego zatrudnienia. Tym samym zapowiadają się dwa dodatkowe mecze z wyjątkowym podtekstem, bowiem Świt prowadzony przez trenera Andułę o punkty w nowym sezonie będzie walczył właśnie ze Starem, klubem w którym Artur Anduła się wychował.

Artur Anduła urodził się w 1972 r. w Starachowicach. Jest trenerem I klasy, wychowankiem Staru Starachowic, na swoim koncie ma również występy w AZS Biała Podlaska, Alicie Ożarów, Granacie Skarżysko i Orliczu Suchedniów oraz na II-ligowych boiskach w barwach KSZO Ostrowiec i Korony Kielce. Karierę trenerską zaczynał jako grający trener Alitu Ożarów, później prowadził także Star Starachowice, Szydłowiankę Szydłowiec oraz Łysicę Bodzentyn. Cały czas jest także trenerem grup młodzieżowych Juventy Starachowice.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ