reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Działają na ciebie energetyczne siły, więc szczęście cię nie ominie. Zrozumiesz, że wokół ciebie jest wielu przychylnych ci ludzi, takich, którzy są w stanie wesprzeć cię w najtrudniejszych sytuacjach, Poznasz kogoś, kto podpowie ci, jak dalej żyć, kto pomoże ci, gdy będzie ci smutno i źle. Twoje ostatnie pomysły przysporzą ci uznanie i przyniosą zyski. Poprawi się komunikacja z otoczeniem, zarówno na domowym podwórku, jak i w pracy.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Przed tobą udane podróże i wycieczki pełne wrażeń. Przywieziesz ze sobą wspomnienia, przeżyjesz niezapomniane chwile. Zdobędziesz także nowe znajomości, które nie zakończą się tylko na wspólnych wakacjach. Poszukasz inspiracji, rozwiniesz talenty. Poprawisz sobie humor na zakupach lub w kawiarni, w bardzo miłym towarzystwie. Popatrzysz na swoje życie z optymizmem i jeszcze pomożesz komuś, komu przydarzyło się coś przykrego.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Zaczną się spełniać twoje najpiękniejsze sny, lecz najpierw musisz zrozumieć, czego tak naprawdę pragniesz od życia, związku i najbliższych. Wszystko ustalisz i dogadasz się z partnerem odnośnie nowego podziału obowiązków. Unikaj jedynie zasięgania porad u wścibskich krewnych lub zazdrosnych znajomych. Jeśli jesteś singlem, to nie trać czasu na nudziarzy lub skąpców. Przed tobą niebawem nowa, wspaniała znajomość.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Zaprowadzisz porządek w domu, pogodzisz się z krewnymi i dogadasz z sąsiadami odnośnie jakichś spraw na waszym podwórku. Będzie trochę pracy, trochę odpoczynku, a życie będzie przyspieszało im bliżej weekendu. W domu trzymaj zapasy w lodówce i w barku, bo mogą się pojawić niespodziewani goście. Będzie zaskoczenie, ale świetnie się ubawisz i zapomnisz o sprawach, które niedawno cię nękały.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Nawet jeżeli nie wybierasz się teraz na urlop, to postaraj się trochę mniej pracować. Robota nie zając, nie ucieknie. Trochę wcześniej wychodź do domu, nie siedź po godzinach i nie unikaj pogawędek z kolegami. Jeśli masz w głowie pewne pomysły na interesy, to poszukaj do ich realizacji odpowiednich partnerów. Sam się nie zamierzaj z motyką na słońce. Niebawem pojawi się szansa na lepszy zarobek.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Planety podreperują ci zdrowie, wygląd, odporność. Będziesz miała więcej siły do pracy i do zabawy. Nie dasz sobie wejść na głowę zarówno w domu, jak i w firmie. Możesz mieć teraz większą ochotę na słodycze, szczególnie na lody. Nie przejmuj się tym i nie odmawiaj sobie odrobiny szczęścia, zacznij się ruszać, a dodatkowa porcja kalorii nie pójdzie ci w biodra czy w brzuszek. Przed tobą ciekawe znajomości.

Waga (24 września – 23 października)

Czas będzie teraz szczególnie łaskawy dla osób, które szukają partnera, przyjaciela albo chcą zmienić pracę. W końcu nabierzesz odwagi i wiary w siebie. Od twoich decyzji będzie zależało powodzenie pewnej ważnej sprawy zawodowej. Dlatego nie zwlekaj, tylko zabierz się do pracy. Na odpoczynek czas przyjdzie później. Pilnuj każdego drobiazgu, a uporasz się z trudnościami i nikt nie popsuje tego, co już zdziałałaś.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Spotkasz przychylnych ludzi, chętnie pomogą ci w załatwianiu trudnych spraw i różnych formalności, które się teraz pojawią. Staraj się wszystko planować, a nawet notować, a nie zapomnisz o żadnej ważnej sprawie. Po pracy spotkasz się z ludźmi, pamiętaj tylko, aby nie plotkować i nikogo nie obgadywać, bo rozbudzisz złą energię. Masz szanse znaleźć pasję, spotkać się z kimś ważnym albo zmienić lub znaleźć pracę.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Niebawem wybierzesz się w jakieś przyjemne miejsce i spotkasz tam wesołych, pozytywnie nastawionych do życia ludzi, którzy naładują twoją energię. To będzie czas ciekawych rozmów i inspiracji. Po powrocie do domu zaczniesz lepiej żyć i będziesz mniej nerwowy. Wyrzuć stare paragony i skontroluj wydatki, a niebawem pojawi się więcej pieniędzy. Stać cię będzie na coś, o czym sądziłeś, że jest dla ciebie niedostępne.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Będziesz szybki i bezpośredni, ale także trochę nerwowy. Ktoś popsuje ci atmosferę w pracy, ale to cię tylko energetycznie naładuje i wpadniesz na genialne pomysły zawodowe. Planety pomogą ci określić nowe cele, zarówno w domu, jak i w firmie. Los przyniesie ci coś ważnego, wiadomość lub nową sytuację. Nie przesadzaj z wymaganiami wobec drugiej połówki. Jeżeli ma ochotę wyjść gdzieś sama, to się nie sprzeciwiaj.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Nie zamykaj się w domu. Planety przepowiadają spotkania z radosnym Bykiem lub rozbrykanym Lwem. Nie daj się jednak ponieść emocjom. Pary będą się wspierały, lecz możliwe jest także krótkie rozstanie. Zatęsknicie za sobą, a potem partner lub partnerka wszystko ci wynagrodzi. W domu będzie trochę nerwów, pokrzyczysz na dzieci lub innych domowników i wypierzesz rzeczy białe z kolorowymi.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Nie przejmuj się drobiazgami, machnij ręką na to, że jest trochę kurzu czy bałagan na pólkach... Zajmij się relacjami z najbliższymi. Dobrze zrobicie, jeśli ze sobą porozmawiacie i wyjaśnicie dotychczasowe nieporozumienia. Tylko wyjdą wam one na dobre. Warto uprawiać sport, ale bez niezdrowej rywalizacji. Z rozrzewnieniem pomyślisz o podróżach i przygodach, ale jeszcze trochę musisz na nie poczekać.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ