reklama

Przygarnij mnie

Brody

Przygarnij mnie

Gmina Brody finansuje pobyt bezpańskich psów w schronisku w Rudniku. Czy mały pies, czy duży, łagodny pupil, odważny stróż - każdy zwierzak ma swoją historię i liczy na nowy dom.

Na kochającą rodzinę czeka Janka – młoda, nie mająca roku suczka. Jest bardzo przyjazna i cieszy się na widok człowieka. Bardzo lgnie do ludzi również siedmioletni Cywil. Znaleziony został na przystanku autobusowym. Nie mógł chodzić, ciągnął tylne łapki za sobą, co wskazywało, że ma uszkodzony kręgosłup. Odpowiednia dieta i leki pomogły i Cywil wyzdrowiał. Potrzebuje dobrego domu, odpłaci się wiernością. Trzylatek Odi bardzo lubi głaskanie i przytulanie. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Kolejną podopieczną schroniska jest 8-letnia Daisy. Przez około 2 lata była towarzyszką i przewodnikiem dla niewidomego psa Misia. Misiu kocha ludzi, nieźle chodzi na smyczy. Mimo że jest stary, ma nadzieję, że jest gdzieś ktoś, kto da mu dom i otworzy swoje serce. Bolek i Lolek to młode psy, bracia bardzo ze sobą zżyci. Najlepiej gdyby znaleźli wspólny dom. Kolejny psi duet, to roczne suczki Coca i Cola. Były bardzo przestraszone, zmęczone, zaatakowane przez kleszcze i pchły. Otrzymały odpowiednie leki i są już bezpieczne.

Podobne przejścia ma wiele psów z gminy Brody, które są pod opieką schroniska w Rudniku. Ich zdjęcia i informacje o nich można zobaczyć na stronie: www.brody.info.pl

Zwierzęta są zaszczepione, odrobaczone, zaczipowane, wysterylizowane lub wykastrowane. Czekają na nowych właścicieli. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny ze schroniskiem pod numerem: 535 361 111.

m.p.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ