reklama

Narkotyki w... worku treningowym

W Wąchocku

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali w gminie Wąchock za posiadanie narkotyków 35-letniego mężczyznę i 27-letnią kobietę. 

Starachowiccy kryminalni dzięki działaniom operacyjnym ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Wąchock może trudnić się nielegalnym procederem i posiadać narkotyki. W czwartek, 13 lipca zdecydowali się wejść do jego mieszkania i ich przypuszczenia się potwierdziły.

- Podczas przeprowadzonego przeszukania, funkcjonariusze ze starachowickiej jednostki w worku treningowym ujawnili 105 gramów białego proszku sklasyfikowanego jako amfetamina oraz 11,5 grama suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Dodatków podczas przeprowadzonych czynności stróże prawa w jednej z kolumn głośnikowych zabezpieczyli pieniądze w kwocie 8500 złotych, które najprawdopodobniej pochodzą z przestępstwa - relacjonują policjanci.

W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali 35-letniego mężczyznę i 27-letnią kobietę. Oboje odpowiedzą teraz przed sądem, a za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi nawet 10 lat więzienia.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ