reklama

Z raportów policyjnych

Ukradli 26 kół

We wtorek, 11 lipca z terenu jednej z posesji w gminie Mirzec złodzieje ukradli 26 felg aluminiowych wraz z oponami. Poszkodowany wartość strat wycenił na 6,5 tys. złotych.

Pieszy był nietrzeźwy

W czwartek, 13 lipca, na oznakowanym przejściu dla pieszych na al. Armii Krajowej, kierujący daewoo 82-latek potrącił 60-letniego mężczyznę. Badanie wykazało, że pieszy w organizmie miał 1,8 promila alkoholu. Z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Zakup widmo

Starachowiczanin został oszukany w internecie. Za pośrednictwem jednej ze stron internetowych kupił kartę graficzną do komputera za 200 złotych, ale mimo dotrzymania wszelkich formalności towaru nie otrzymał. Policjantów o tym fakcie zawiadomił w czwartek, 13 lipca.

Motocyklista w szpitalu

15 lipca około godziny 15.00 na ul. 6 Września doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Policjanci ustalili, że 19-letni kierowca fiata punto, skręcając z drogi, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu 33-letniemu motocykliście i doszło do zderzenia. Motocyklista z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. 33-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem i może liczyć się z konsekwencjami, podobnie jak sprawca zdarzenia.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ