reklama

Wielkie Przedstawienie

W Hotelu Europa

W numerze

Wielkie Przedstawienie

W Hotelu Europa

 

Przez 10 dni doświadczali "innego świata", otwierającego przestrzeń nieodkrytych talentów i pasji i w Wielkim Przedstawieniu zaprezentowali swoje osiągnięcia.

Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej odbyły się w Starachowicach po raz trzeci.Ponad 70 uczestników przez 10 dni doskonaliło na nich swoje umiejętności i talenty artystyczne.

Była to dla nich doskonała okazja, by w kreatywnym środowisku, pod okiem uznanych autorytetów poznać tajniki muzyki, teatru, tańca, rzeźbiarstwa, fotografii czy sztuk plastycznych.

- Podczas naszych warsztatów nie używa się słów: "nie potrafię" czy "nie dam rady ". W atmosferze zaufania i bezpieczeństwa każdy ma prawo do spróbowania swoich sił w proponowanych dyscyplinach - twierdzi Agata Steczkowska.

Ukoronowaniem warsztatów było otwarte dla publiczności Wielkie Przedstawienie, podczas którego wszyscy uczestniczy, pokonując tremę, prezentowali swoje osiągnięcia. Tematem przewodnim starachowickiego spektaklu była miłość w wielu odsłonach i aranżacjach, a rodzeństwo Agata i Paweł Steczkowscy wykonali stare ludowe pieśni.

Koncertowi towarzyszył wernisaż prac plastycznych przygotowanych przez uczestników.

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ