reklama

Świętowali zakończenie sezonu

W Juvencie Starachowice

 

Starachowicka Juventa oficjalnie zakończyła sezon piłkarski. Spotkania zawodników, trenerów, rodziców i sympatyków przy grillu na terenach Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 stają się już tradycją.

Podsumowanie miało bardzo rodzinny charakter, bowiem wzięli w nich udział piłkarze wszystkich grup młodzieżowych z rodzinami, a gościem honorowym był prezydent Starachowic Marek Materek, który młodym sportowcom nie szczędził słów uznania.

- Tradycyjne na boiskach ZSZ nr 3 rywalizowały w grach sparingowych wszystkie nasze dzieciaki. Przy dopingu rodziców i dźwiękach muzyki cieszyliśmy się piłką. Nasza najmłodsza grupa rozegrała wewnętrzny sparing z reprezentacją... mam! Było dużo radości, uśmiechów i strzelonych bramek. Prezydent Marek Materek wręczył naszym młodym piłkarzom pamiątkowe medale, a my podziękowaliśmy i nagrodziliśmy zawodników, którzy skończyli wiek juniora.Wyróżniliśmy również reprezentantów kadr województwa w poszczególnych kategoriach wiekowych. Udajemy się na zasłużony wypoczynek, a od sierpnia wracamy do ciężkiej pracy - powiedział GAZECIE wiceprezes i dyrektor Juventy, Dominik Zuba.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ