reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Zrozumiesz swoje błędy i się z nimi pogodzisz. Nadchodzą dni melancholii, ale także uspokojenia. Przed tobą nowe przygody i nowe życie. Być może teraz wydaje ci się, że spotkała cię jakaś tragedia, ale się mylisz. Niebawem wszystko zmieni się na lepsze i przyjdzie ci do głowy pomysł, jak się rozwijać. Wokół ciebie pojawi się wielu życzliwych ludzi i zaczniesz się bawić. Na twojej twarzy zakwitnie uśmiech.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Będzie coraz goręcej, nie tylko ze względu na temperatury za oknem. Możesz liczyć na pomocną dłoń w sprawie zmiany pracy lub awansu. Jeżeli szukasz zajęcia, to ktoś podsunie ci pomysł na własny interes. Zaczniesz go rozkręcać. Szukaj odpowiedzi na ważne pytania i nie zapominaj o bliskich ci ludziach. Nikogo nie obrażaj i nie krytykuj, a kiedy możesz, to pomagaj. Unikaj pośpiechu, a po pracy postaraj się chwilę porozmyślać.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Będzie spokojnie. Ludzie zaczną być bardziej uprzejmi i nikt cię nie zdenerwuje. Wykorzystaj okazję do rozmowy z szefem o podwyżce lub urlopie. W pracy trochę się rozluźni, głównie dlatego, że wyjedzie osoba, która wciąż cię prześladuje. Możesz wdrażać odważne pomysły na życie albo zmieniać plany. Dobrze ci zrobi jakieś nowe zajęcie albo towarzystwo osoby, która ma kłopoty.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Po okresie zaciskania pasa, należy ci się nagroda. Spłynie ci na konto jakaś nagła gotówka i będziesz mógł spłacić długi. Zaprosisz bliskich na obiad i porozmawiasz o ważnych planach. Znajdziesz osobę, która cię wspiera, nie tylko słowem. Zdobędziesz czyjeś zaufanie i dowiesz się ważnych rzeczy, które pomogą ci w realizacji zamiarów. Jeśli wybierzesz się na duże zakupy, to trafisz na świetne okazje.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Planety pomogą ci w nauce i zdobyciu gotówki na wymarzone wakacje. Wreszcie będziesz mógł sprostać wymaganiom rodziny pod tym względem. Przed tobą dni pełne rozrywek i wypoczynku. Poprawisz relacje z ludźmi, pogodzisz się z rywalem, a nawet zaczniecie ze sobą współpracować. Zawrzesz zgodę ze wspólnikiem w interesach i przestaniecie się kłócić. Będziesz wesoły i swobodny, ale uważaj na słowa.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Pojawią się pomysły, jak spełnić cudze prośby i sprawić przyjemność komuś, kto jest teraz w złym nastroju. Znajdziesz wyjście z długów albo problemów w pracy. Nawet jeśli ktoś cię urazi, to się nie przejmiesz, ale wyciągniesz wnioski z tego, co ci powie. Ponaprawiasz błędy i relacje z ludźmi, kogoś przeprosisz, z kimś się zaprzyjaźnisz. Pewna osoba zrobi wszystko, byś ją polubiła. Częściej będziesz się bawiła i wychodziła z domu.

Waga (24 września – 23 października)

Pomożesz, porozmawiasz, wesprzesz przyjaciół. Lecz nie poświęcaj swoich spraw i czasu komuś, kto może być fałszywy. Planety przyniosą mądre przemyślenia. Nauczysz się gotować nowe potrawy lub poznasz nowe dziedziny sportu. Przed tobą nieco wypoczynku. Oderwiesz się od trudnych spraw, zapomnisz o kłopotach. Być może nawet odetchniesz w opiekuńczych ramionach. Z wielką łatwością zrobisz porządki.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Planety obiecują ci wsparcie rodziny oraz wizyty przyjaciół czy znajomych. Trzeba będzie trochę więcej sprzątać i gotować, ale wcale tego nie pożałujesz. Zacieśnisz więzy z osobami, które od dawna są ci bliskie, zaprzyjaźnisz się z kimś, kto wniesie nową jakość do twego życia. Jeśli masz jakieś kompleksy, to ktoś ci pomoże całkowicie się ich pozbyć. Zorganizujesz ważne spotkanie lub wakacyjny wyjazd. Wiele osób ci podziękuje.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Zorganizujesz jakiś spontaniczny wyjazd, który sprawi ci wiele radości. Naładujesz akumulatory i poprawisz sobie humor, bo znajdziesz się wśród przyjaciół i bardzo życzliwych ludzi. Nauczysz się czegoś nowego, zrozumiesz swoje błędy i zapomnisz o ostatnich przykrościach. Będziesz się śmiał z kogoś, kto cię ostatnio skrytykował, a na dodatek po powrocie do domu okaże się, że ta osoba całkiem co innego o tobie sądzi, a nawet bardzo cię lubi.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Jeśli masz ochotę zabrać się do przemeblowań lub porządków, to nic nie stoi na przeszkodzie. Zapomnisz przy tym o pewnych drobnych kłopotach, a przy okazji twój dom zacznie lepiej wyglądać. Twoi bliscy gdzieś się porozjeżdżają i będziesz miał trochę więcej czasu dla siebie. Zrobisz coś, czego dawno nie robiłeś, a miałeś na to wielką ochotę. Poza tym trochę wypoczniesz i porozmyślasz o tym, co chciałbyś w przyszłości robić.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Zaplanuj wakacje, rozejrzyj się w ofertach, bo twoja rodzina lub znajomi chcą gdzieś daleko wyjechać. Plajta ci nie grozi, więc wcale nie musisz oszczędzać. Przypomnisz sobie o pewnej starej sprawie i nagle zechcesz ją zakończyć. Jeżeli nie możesz komuś przebaczyć tego, co zrobił dawno temu, to przynajmniej o nim zapomnij. Zrób plan działania w interesach, bo gdy wszystko wróci na właściwy tor, trzeba będzie się pokazać rywalom z jak najlepszej strony.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Wróci świetny nastrój, zechcesz wypoczywać i się bawić. Czas będzie temu sprzyjał, bo prawdopodobnie wybierzesz się na urlop, a przynajmniej weźmiesz kilka dni wolnego. Nie ulegaj prośbom znajomych, żeby im coś cennego pożyczyć. Wszystko ma swoje granice. Zbliża się czas sympatycznych dyskusji i spotkań, bardzo na luzie. Każda zmiana lub odmiana wyjdzie ci na dobrze, choćby rewolucja w fryzurze.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ