reklama

Dzienniczek wszystko ci powie...

Rzepin

Wieści z gmin

Dzienniczek wszystko ci powie...

Rzepin

 

Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej w SP w Rzepinie zorganizowały konkurs "Na najciekawszy dzienniczek lektur". Kto wygrał?

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i plastycznych placówki. Uczestniczący w nim uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej w Rzepinie, od września 2016 do maja br. prowadzili dzienniczki, zapisując i ilustrując w nich informacje o przeczytanych książkach. Główne nagrody zdobyły pierwszaki!

- Na pochwałę zasługują najmłodsi czytelnicy, którzy - mimo że wkraczają dopiero w świat czytelnictwa, już wykazali się dużym zaangażowaniem. Z pomocą rodziców przygotowali niezwykle interesujące, barwne i pomysłowe dzienniczki, wykorzystując wiele ciekawych technik plastycznych - napisała Ewa Łucków.

Pierwsze miejsca zdobyli: Natalka Kozieł, Gabrysia Tokarska i Bartek Wzorek, drugie przypadły: Oli Fałek, Kacprowi Niedzieli i Paulince Staneckiej, a trzecie: Zuzi Turek, Filipowi Czerwcowi, Nikoli Jeziorskiej i Mateuszowi Mazurowi.

Laureatom nagrody książkowe wręczyła im dyrektor szkoły, Urszula Majewska, a wszyscy uczestnicy odebrali słodkie upominki.

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ