reklama

Z raportów policyjnych

Pijany uderzył w drzewo

57-letni mężczyzna na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i wjechał w drzewo. Kierowca był pijany, badanie alkomatem wykazało 2,93 promila alkoholu. Ranny trafił do szpitala. Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 4 lipca.

Zagadali i okradli

Mieszkańcy gminy Pawłów powiadomili policjantów o kradzieży ponad 11 tysięcy złotych. W godzinach 11.00-13.00 w minioną środę (5 lipca) do 94-letniego mieszkańca gminy przyszła nieznana kobieta, która zajęła go rozmową, a w tym czasie nieznany sprawca ukradł 11600 złotych na szkodę 62-letniego syna mężczyzny.

Wycięli linię trakcyjną

W nocy z 5 na 6 lipca nieznany sprawca ukradł około 285 metrów liny nośnej sieci trakcyjnej, miedzianej. Ruch pociągów na trasie Ostrowiec Świętokrzyski - Skarżysko-Kamienna był utrudniony. Fakt kradzieży ujawnił mechanik pociągu około godziny 5.30.Straty wyceniono na około 14750 zł na szkodę firmy.

Straciła "prawko"

W środę, 5 lipca 33-letnia starachowiczanka straciła prawo jazdy na 3 miesiące, po tym jak w Suchedniowie, w terenie zabudowanym, jechała samochodem z prędkością 106 kilometrów na godzinę. Uprawnienia zatrzymali jej policjanci ze skarżyskiej "drogówki".

Włamanie do altanki

W poniedziałek, 3 lipca starachowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do altanki na terenie miasta. Złodzieje ukradli kosiarkę spalinową i sekator. Straty wyceniono na 2 tysiące złotych.

Zabrali z budowy

W sobotę, 8 lipca włamano się do budowanego domu w gminie Nowa Słupia. Z wnętrza ukradziono m.in. okna i drzwi balkonowe. Poszkodowany straty ocenił na 2 tysiące złotych.

Łupem padły rowery

Nieznani sprawcy z terenu jednej z posesji w Starachowicach zabrali dwa rowery o łącznej wartości 1000 złotych. Do kradzieży doszło w sobotę, 8 lipca.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ