reklama

Przyjazny fiskus w mieście

W numerze

Przyjazny fiskus w mieście

Certyfikat "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy - 2017" zdobyli nasi!

Promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie profesjonalnych i życzliwych relacji między administracją skarbową a przedsiębiorcami, to cel ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy - 2017” organizowanego przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów.

W siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbył się finał XV edycji. Wśród laureatów znalazł się Urząd Skarbowy w Starachowicach, który otrzymał to zaszczytne wyróżnienie po raz piąty. Certyfikat z rąk prezesa BCC – Marka Goliszewskiego, odebrał 28 czerwca br. naczelnik naszego urzędu Paweł Dulewicz, który serdecznie dziękuje przedsiębiorcom powiatu starachowickiego za udział w konkursie.

Ocenie podlegały jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji z urzędem oraz kompetencje. Przedsiębiorcy wypełniali specjalne ankiety oceniające urzędy skarbowe, a kanclerze Lóż Regionalnych BCC na ich podstawie wyłonili najlepiej oceniane przez podatników urzędy, które reprezentują swoje województwo na etapie centralnym.

W tegorocznej edycji tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy 2017” otrzymało 70 urzędów (w tym 3 urzędy z województwa świętokrzyskiego) wskazanych przez przedsiębiorców. Prawo używania tytułu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” przysługuje przez rok do momentu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu. (az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ