reklama

Na otwarcie wakacji

Stykovia Cup 2017

Informacje sportowe

Na otwarcie wakacji

Stykovia Cup 2017

Nie zwycięstwo a dobra zabawa liczyła się podczas imprezy Stykovia Cup 2017. Turniej rozegrano na rozpoczęcie wakacji. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary. 

W Stykowie już po raz kolejny rozegrano turniej piłkarski z inicjatywy stowarzyszenia Stykovia. Zmagania sportowe miały głównie charakter integracyjny, dlatego organizatorzy nie prowadzili punktacji. Piłkarskie zmagania oficjalnie otworzył przewodniczący Rady Gminy w Brodach Stanisław Wrona.

- W turnieju wzięli udział mieszkańcy gminy Brody, a dodatkowo wystąpiła reprezentacja Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Stykowie. Zarząd Stykovii ufundował dwie nagrody za szczególne osiągnięcia w sporcie dla Adriana Szasta oraz za pomoc na rzecz lokalnej społeczności dla Pawła Turka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby turniej się odbył, a szczególnie grupie Alle Babki za zaangażowanie i pomoc w organizacji. Środki finansowe na organizacje turnieju pochodzą z dotacji przyznanej przez Gminę Brody - mówi Jacek Major, prezes Stykovii.

Wszyscy zawodnicy w nagrodę za udział i dobrą grę otrzymali pamiątkowe złote medale. Wręczyli je przewodniczący Stanisław Wrona oraz prezes Jacek Major.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ