reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety ułatwią ci wyznaczanie sobie nowych celów oraz skupienie się na pracy. Będziesz także marzył i snuł plany na przyszłość. Jeśli chcesz spędzić urlop we wspaniałym kurorcie, to nic nie stoi naprzeciw. Przed tobą spotkania z przyjaciółmi i długie spacery. Znajdą się osoby, które zwrócą na ciebie uwagę, zobaczą, że jesteś inteligentny i wyjątkowy, podbudują twoje ego. Wpadniesz w entuzjazm i staniesz się weselszy.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Miej oczy szeroko otwarte i wszystkim się interesuj, bo możesz wyjaśnić zagadki, które zaważą na twoim życiu. Okaże się, że w niektórych sprawach jest inaczej, niż sądzisz. Być może niektórzy ludzie cię oszukują lub coś przed tobą ukrywają. To bardzo dobry czas na szukanie nowej pracy lub nowego męża lub żony. Nadrobisz zaległości i zaczniesz wierzyć w siebie. Nie dasz się sprowokować do awantury.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Ci, którzy są zaobrączkowani, będą adorowani przez partnera bardziej niż zwykle. Pomyślicie, że to wyrachowanie albo on od was czegoś potrzebuje. Ale nic z tego, on jest po prostu zakochany, więc dacie się porwać namiętności. Będzie trochę rodzinnych spotkań, wspólnych kolacji i rozmów o interesach. Trzeba będzie się podzielić jakimiś pieniędzmi i na tym tle mogą się pojawić kłopoty. Jeśli nie masz zaufania do bliskich, poradź się prawnika.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Świata nie zbawisz, ale zrobisz krok w kierunku, aby ci się lepiej i wygodniej żyło. Nie proś nikogo o pomoc, wystarczy, że wsłuchasz się w siebie i postąpisz zgodnie z doświadczeniem. Rodzina wyśle cię na zakupy, ale nie trwoń gotówki bez namysłu. Negocjuj ceny i raty, a ktoś coś intratnego ci zaproponuje. Na proszonej kolacji zjesz coś bardzo dobrego. Poświecisz się nowej pasji, na przykład gotowaniu.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Trafisz na kompetentnych i znających się na rzeczy ludzi, więc to idealny czas, aby załatwiać sprawy w banku, urzędzie lub spółdzielni mieszkaniowej. W pracy rób co do ciebie należy i nie angażuj się w intrygi lub kłótnie. Nie zabieraj się także za ryzykowne interesy i nie zawieraj znajomości z ludźmi, o których niewiele wiesz. Sukces jest pisany tylko osobom dobrze zorganizowanym, więc nie działaj emocjonalnie.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Będziesz miała dobrą rękę do pieniędzy, więc dobrze zrobisz jeśli skupisz się na sprawach finansowych. Nie zapominaj jednak o miłości i uczuciach. Tym bardziej że przed tobą jest kilka bardzo romantycznych momentów. Będzie lekka zawierucha w sprawach zawodowych, ale wkrótce wszystko się uspokoi i wyjaśni. Przy okazji możesz rozegrać kilka spraw na swoją korzyść. Bezboleśnie przebiegną wizyty u lekarzy.

Waga (24 września – 23 października)

Sympatyczna rozmowa z kimś wesołym i empatycznym pomoże ci nabrać pozytywnej energii. Chociaż na chwilę zapomnisz o tymczasowych kłopotach i lepiej będziesz sobie mogła potem z nimi poradzić. Pamiętaj, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Nawet jeśli teraz wydaje ci się, że przeżywasz jakąś tragedię, to już niebawem poczujesz, że wszystko się obróciło na twoją korzyść. Przed tobą słoneczne i wesołe dni.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Wpadniesz na pomysł, jak szybko poprawić swoją sytuację lub zdobyć coś, na czym ci zależy. Z łatwością zrobisz wymarzone zakupy oraz staniesz się właścicielem jakiegoś okazałego przedmiotu, na przykład nowego auta lub mieszkania. Możesz teraz także zdobyć nową pracę, premię lub miłość. Przed tobą także atrakcyjne propozycje towarzyskie. Zobaczysz ciekawe przedstawienie lub pojedziesz na wycieczkę.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Dobrze zrobisz, jeśli zwolnisz tempo. Myśl o sobie tylko dobrze i nie popadaj w kompleksy. Dobrze zrobi ci rozmowa z kimś zaufanym, kto podbuduje cię na duchu. Zapomnisz o przykrościach ostatnich dni, a zaraz potem wydarzy się kilka bardzo korzystnych sytuacji, takich, które cię podbudują i optymistycznie naładują. Nawet jeśli dostałeś kosza, to niebawem pojawi się ktoś, kto sprawi, że znów się wspaniale poczujesz.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Wszelkie zmiany wyjdą ci tylko na dobre, więc się nie obawiaj robić rewolucji w pracy czy w domu. Podejmiesz dobre decyzje o przyszłości czy związku. Myśl o swoich marzeniach, a z pewnością się niebawem spełnią. Przynajmniej to jedno o wspaniałych wakacjach na ciepłej plaży. W sytuacjach konfliktowych będziesz potrafił zapanować nad swoim stresem, więc nie zrobisz awantury denerwującym sąsiadom.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Zostaniesz doceniony za umiejętność współpracy z ludźmi, więc całkiem możliwy jest awans. Zaczniesz kierować jakąś grupą i realizować ważne projekty. Nie tylko spełnisz własne obowiązki, ale także cudze prośby. Będziesz organizował spotkania, zebrania, a może nawet imprezy. Rodzina cię pochwali, a znajomi będą cię wręcz nosić na rękach. Staniesz się duszą towarzystwa, każdy cię będzie chciał do siebie zaprosić.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Czas na rozwijanie pasji i wypoczynek. Wszystko wskazuje na to, że niebawem zaczniesz pakować walizki i wybierzesz się w podróż. Czekają cię przygody, niespodzianki oraz mnóstwo wrażeń. Pogoda dopisze i nie stracisz zbyt dużo pieniędzy, a na dodatek przywieziesz do domu wspaniale wspomnienia. W trudnych sprawach możesz liczyć na pomocną dłoń, a wrogowie zejdą ci z drogi, bo się wystraszą twojej energii.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ