reklama

Z raportów policyjnych

Motocyklista w szpitalu

W niedzielę, 25 czerwca około godziny 18.30 w Rudniku, kierujący audi 52-latek, skręcając z drogi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka 47-letniemu motocykliście. Obaj uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi, a motocyklista z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Miłośnicy krawiectwa

We wtorek, 27 czerwca policjantów poinformowano o włamaniu do jednego z domów w Starachowicach. Budynek nie był zamknięty. Złodzieje ukradli 12 maszyn do szycia oraz dwa wełniane dywany. Poszkodowana kobieta straty wyceniła na 10 tys. złotych.

Próbowali oszukać seniorkę

W środę (28 czerwca) po południu do 86-letniej starachowiczanki zadzwonił mężczyzna podający się za funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego. Wypytywał o oszczędności i polecił wypłacenie pieniędzy z konta i przekazanie ich policjantowi, który pracuje nad rozbiciem grupy przestępczej. Seniorka w porę zorientowała się, że jest to oszustwo i powiadomiła prawdziwych policjantów. W ten sam sposób sprawca usiłował oszukać 4 innych mieszkańców Starachowic w wieku od 68 do 90 lat.

Nie ustąpiła pierwszeństwa

W Jadownikach w gm. Pawłów kierująca audi 55-latka podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu iveco, którym kierował 55-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia 14-letni pasażer iveco trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło w czwartek, 29 czerwca około godziny 13.00.

W Zębcu wypadek

Na krajowej "9" w okolicach miejscowości Zębiec zderzyły się 29 czerwca po południu samochód osobowy z ciężarówką. Na szczęście ofiar nie było, zablokowany był jednak pas jezdni i wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienie trwały prawie dwie godziny.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ