reklama

Talent show

W Szkole Podstawowej nr 11

W numerze

Talent show

W Szkole Podstawowej nr 11

Szkolny Pokaz Talentów pod takim hasłem był znakomitym wstępem do tegorocznych wakacji. Imprezę zorganizowały 20 czerwca w SP nr 11 Agnieszka Jasztal i Magdalena Majchrzyk. W tegorocznym szkolnym SHOW swoje talenty miało odwagę zaprezentować 26 uczniów z klas III - VI w 15 różnych pokazach. Umiejętności taneczne zaprezentowały: Karolina Góźdź i Maja Stajniak (IVa), Marysia Bernacka i Marysia Zakrzewska (IVa), Brajan Przewłoka (VIb), Martyna Giedych i Julia Nowak (VIB) oraz osiem uczennic klasy IIIa, pod opieką Małgorzaty Gawęckiej. Swoje talenty wokalne pokazały natomiast: Zuzia Raczyńska (Vb) w piosence "Pół kroku stąd" Natalii Nykiel, Emilia Góra (Vb) w piosence "Shape of you" Eda Sheerana, Milena Mastalerz (Vb) w piosence "Obok mnie" Oli oraz Amelka Kiełek (VIb) w piosence "Zapomnieć chcę" Sylwii Lipki.

Wszystkie występy oceniało jury w składzie: Magdalena Majchrzyk (nauczycielka języka angielskiego), Lilla Adamczyk (wicedyrektor szkoły) oraz Karolina Rakowska (znana wokalistka i absolwentka tej szkoły). Najlepiej w tańcu wykazały się Maja Ogórek (Vb) z Gabrysią Świderską (VIb), które za swój żywiołowy i pełen trudnych figur układ zdobyły II miejsce. Najwyższe noty za wokal jury przyznało Julii Piwowarczyk (VIa), która zdobyła I miejsce. Julia zaśpiewała i jednocześnie "zagrała" na plastikowych kubkach utwór "Cups Song" Anny Kendrick. I miejscem nagrodzono również Jakuba Sendeckiego klasy IVb, który zagrał na pianinie i zaśpiewał piosenkę "7 years" Lucasa Grahama.

Ciekawą wystawę prac plastycznych zaprezentowała Lilla Niwicka z klasy IVb, a umiejętności muzyczne pokazał także Bartek Matysek (IIIc), który zachwycił publiczność grą na akordeonie! Młodym, rozwijającym się talentem okazał się też Antoś Jamka (IIIc), który zaśpiewał i zagrał na gitarze akustycznej piosenkę "Na jednej z dzikich plaż" zespołu Rotary.

Wszyscy uczestnicy pokazu otrzymywali gromkie brawa nie tylko za występ, ale także za odwagę pokazania się przed publicznością Imprezę poprowadziła Agnieszka Jasztal (nauczycielka języka angielskiego), a o oprawę techniczno-muzyczną zadbał Zbigniew Saramak (nauczyciel informatyki).

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ