reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Wszyscy wokół zaczną wypoczywać, a ty wprost przeciwnie. Zakasasz rękawy i zabierzesz się za porządki, przemeblowania lub remonty. Uwijesz sobie urocze gniazdko, do którego kogoś zaprosisz lub będzie ci się w nim lepiej żyło z tymi, z którymi jesteś obecnie. Planety zapewnią ci świetną organizację, pasję do pracy oraz pomysły. Wiadomo, że Barany lubią żyć wygodnie, w otoczeniu przyjaznych ludzi i tobie to jest teraz pisane.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Przed tobą wycieczka życia. Polecisz lub pojedziesz w miejsce, w którym jeszcze nie byłeś. Czekają cię przygody i przeżycia, których wcześniej nie doznałeś. Dużo przeżyjesz i wypoczniesz. Ci, którzy zostaną na miejscu, też nie będą gnuśnieć. Ktoś zaprosi cię na imprezę lub do kina. W pracy wyjaśnisz spory między kolegami, w domu pomożesz zakończyć rodzinne waśnie. Będzie się wam żyło zgodniej i wygodniej.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Czeka cię małe zamieszanie, jednak zachowaj spokój i trzymaj nerwy na wodzy. Zajdą pewne zmiany, wyda ci się, że coś się popsuło, ale wkrótce przekonasz się, że odmieniło ci się na dobre. Nie kłóć się z nikim, bo wszelkie niesnaski i spory wkrótce się wyjaśnią. Pogodzisz się z tymi, z którymi się pokłóciłeś. W ramach przeprosin dostaniesz prezent lub ktoś zrobi ci inną miłą niespodziankę.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Przyjaciele przyniosą ci miłą wiadomość lub zaproszą do siebie na wypoczynek. Nie odrzucaj tych propozycji. Będziesz w romantycznym nastroju. Koniecznie zorganizuj kolację przy świecach lub wybierz się na jakiś film, który cię odpręży i wyluzuje. Myśl o tym, że zbliża się urlop, doda ci skrzydeł, a do głowy przyjdą ci pomysły, jak go spędzić. Na dodatek pojawi się kilka ciekawych propozycji.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Dbaj o swoje ciało i umysł, bo niebawem będziesz miał większe powodzenie. Nie tylko w miłości, bo ktoś może ci na przykład zaproponować lepszą pracę, ale bardziej wymagającą i odpowiedzialną. Nie pozwól krewnym lub znajomym wtrącać się w twoje życie, choć niektórzy będą mieli takie zakusy. Decyduj sam, kieruj się rozumem, ale także bierz pod uwagę serce. Koniecznie zacznij dbać o słabszych ludzi i zwierzęta.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Rozwiniesz swój pomysł na biznes. Tylko nikomu się nie chwal, bo będą ci zazdrościć i obgadywać za plecami. Śmiało walcz o lepszą przyszłość. Szukaj zadowolenia, miłości i zmień dietę na zdrowszą. Samotne Panny powinny uporządkować bałagan w sercu. Intuicja podpowie ci, z kim nie zbudujesz trwałej relacji, a kto nadaje się na przyszłość. Nie słuchaj gadania, że wszystko jest drogie i tandetne, tylko kup to, co ci się podoba.

Waga (24 września – 23 października)

Szybko załatwiaj zakupy, porządki czy gotowanie i wygospodaruj sobie trochę czasu na relaks. Nabierzesz pewności siebie i będziesz próbowała postawić na swoim. Możesz mieć wrażenie, że chcesz dobrze, ale ci nie wychodzi. Tak będzie tylko na początku. Potrzeba ci cierpliwości i konsekwencji w działaniu. Ktoś ze znajomych ci pomoże, wygrasz sporą sumę albo dostaniesz coś w spadku po krewnym.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Wpadniesz na dobre pomysły dotyczące tego, co dobrego ugotować swojej rodzinie. Zadowolisz nawet najbardziej wymagające podniebienia. Będziesz z siebie dumny i usłyszysz pochwały. Przez żołądek trafisz komuś do serca. Intuicja pomoże ci odkryć, co knuje konkurencja. Będziesz świetnie odgadywał życzenia i pragnienia ludzi w swoim otoczeniu. Zdobędziesz uznanie szefa lub innych wpływowych osób.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Przed tobą udane zakupy, a może także wyprawa do kina. Wybieraj to, co wyda ci się najlepsze, nie patrz na cenę. W domu zrób sobie wolne od gotowania i prasowania, nic się nie zawali, a może jedynie domownicy wreszcie wezmą się za jakąś pracę i cię odciążą. Twoje skołatane nerwy ukoi natura albo sztuka. Ktoś złoży ci propozycję, nad którą będziesz się zastanawiać. Nie ma co wietrzyć spisku lub podstępu. To uczciwa osoba.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Aura sprzyja pozytywnym zmianom w stylu życia. Częściej wychodź z domu i nie siedź tyle przed telewizorem. Odpręży cię sauna lub rowerowa wycieczka. Zacznij ćwiczyć i przestań słodzić herbatę. Będziesz pocieszycielem dla wszystkich ludzi ze swego otoczenia. Pomożesz komuś w pakowaniu się na wakacje. Zaprowadzisz porządek w papierach i relacjach z ludźmi. Nie obawiaj się brać kredytu, z pewnością go spłacisz.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Nie daj się podejść lizusom, stroń od szantażystów emocjonalnych. Grozi ci, że zaufasz komuś, kto nie jest tego wart. Możesz wyjść z tego z depresją albo z długami. Weź się za bary z przeciwnościami. Wystarczy niewielki wysiłek, a sobie poradzisz. Ktoś może cię zaskoczyć lub wycofać się z danego ci słowa. Jeśli zachowasz refleks, to na tym wiele nie stracisz. Miłe chwile spędzisz z bliską rodziną.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Znajdą się zagubione rzeczy lub wyjaśnią zagadki. Ktoś odda ci dług, o którym już dawno zapomniałeś. Ta nagła, niespodziewana gotówka znacznie cię wesprze i będziesz mógł sobie pozwolić na planowanie wakacji lub na zakup, który się przyda tego lata. Wzbogacisz się o rower a może nawet samochód. Jeśli czegoś nie wiesz lub nie rozumiesz, to śmiało pytaj. Znajdziesz wokół siebie życzliwych, pozytywnie nastawionych ludzi.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ