reklama

Z raportów policyjnych

Potrąciła rowerzystę

20 czerwca br. po godz. 12.00 w Siekiernie (gmina Bodzentyn) kierująca peugeotem 26-latka wyprzedzała 59-letniego rowerzystę. Dojeżdżała do skrzyżowania, zjechała do prawej krawędzi ponieważ do skrzyżowania dojeżdżał inny pojazd i w tym momencie prawdopodobnie tyłem pojazdu zahaczyła rowerzystę. W wyniku zdarzenia 59-latek z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala. Niestety, był pijany,

Okradli seniorkę

21 czerwca z niezamkniętego domu na terenie gminy Brody nieznani sprawcy ukradli 1200 złotych na szkodę 86-letniej kobiety.

Zabrali dyski z monitoringu

23 czerwca zawiadomiono policję, że w okresie od 23 maja do 22 czerwca ukradziono z rejestratora monitoringu wewnętrznego autobusów MAN 13 dysków twardych o pojemności 500 GB każdy, powodując straty o łącznej wartości 3.250 zł na szkodę firmy. Autobusy były zaparkowane na placu wewnętrznym.

Nie zamknął auta

W tym samym dniu zgłoszono do KPP kradzież agregatu prądotwórczego i lornetki. Były w aucie mitsubishi na terenie ogrodzonej posesji w Mircu Czerwonej. Do kradzieży doszło w dniach od 15 do 18 czerwca br. Stratę właściciel wycenił na 1800 zł.

Roztargniony kibic

O szczęściu może mówić 26 –letni mieszkaniec Starachowic, który 22 czerwca zgubił w Kielcach portfel, w którym znajdowały się dokumenty oraz karty płatnicze. Zgubę znalazł funkcjonariusz z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach i przez jeden z portali społecznościowych szybko odnalazł właściciela portfela i skontaktował się z nim. Kilka minut później policjant spotkał się z 26 –latkiem, który był na terenie stadionu. Mundurowy po ustaleniu niezbędnych szczegółów oddał mężczyźnie jego własność.

Dziewczynka w szpitalu

24 czerwca przed godziną 15.00 na ul. Św. Rocha w Wąchocku, kierujący osobowym hyundaiem 39-letni mężczyzna, podczas omijania prawidłowo zaparkowanych pojazdów na drodze, potrącił 8-letnią dziewczynkę, która nagle wybiegła z drugą 8-latką zza wyprzedzanego auta, chcąc przebiec na drugą stronę jezdni. Jedna z nich zdążyła uciec przed autem, ale się przewróciła i doznała lekkich stłuczeń, natomiast druga została uderzona przez pojazd i z ogólnymi obrażeniami oraz wstrząśnieniem mózgu trafiła do szpitala w Kielcach.

Pracownica okradła sklep

W minioną sobotę, 24 czerwca, 20-letnia pracownica jednego z marketów budowlanych w Starachowicach ukradła w placówce dwa komplety kluczy i wkrętarkę o łącznej wartości 517 złotych. (mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ