reklama

Śpiewające przedszkolaki na scenie

W numerze

Śpiewające przedszkolaki na scenie

Doskonale zaprezentowały się nasze przedszkolaki na XXXV Dziecięcym Festiwalu Piosenki.

Na scenie Starachowickiego Centrum Kultury nasze przedszkolaki śpiewały piosenki z akompaniamentem muzyków – instruktorów Młodzieżowego Domu Kultury: Moniki Staneckiej, Waldemara Dziury, Piotra Mrózka, Krzysztofa Stanika i Emila Kani. Honorowym patronatem imprezę objął prezydent Marek Materek i zasponsorował dzieciakom występ iluzjonisty Karola Sanetti.

Jury w składzie którego zasiadali: Małgorzata Dziamka i Miłosz Bidziński wyróżnienia przyznało: Amelii Kędziorze z Przedszkola Miejskiego nr 11, Aleksandrowi Krzoskiemu z Punktu Przedszkolnego „Słoneczko”, Oldze Markowskiej z Przedszkola Miejskiego nr 7, Natalii Lisowskiej z PM nr 14, Mai Kornaś z PM nr 13, Nataszy Szymańskiej z Przedszkola „Gucio” i Wiktorii Szlęzak z PM nr 2.

- Jubileuszowy festiwal był na wyjątkowo wysokim poziomie - oceniła prowadząca imprezę dyrektor MDK Lidia Pokuszyńska.

Głównym organizatorem festiwalu dla przedszkolaków, którego inicjatorem jest Piotr Mrózek, był Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach. Tegoroczny uatrakcyjnił iluzjonista Karol Sanetti,

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ