reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Będziesz miał dosyć niektórych ludzi, zwłaszcza tych narzekających na wszystko wokół. Na zbyt mocne słońce czy wysokie temperatury. Tobie pogoda, która nadeszła, będzie bardzo odpowiadać i nic nie będzie w stanie wyprowadzić cię z równowagi. Planety dodadzą ci uroku i pomogą powstrzymać się przed mówieniem innym tego, co o nich myślisz. Z nikim nie zadrzesz ani się nie pokłócisz.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Będziesz oparciem dla swojej drugiej połówki. Przed tobą wieczory pełne ważnych wyznań i zwierzeń. Powiesz, co myślisz i co ci chodzi po głowie. Podzielisz się tym, o czym marzysz i od razu poczujesz, że pojawia się szansa na realizację tego. Podczas spotkań rodzinnych, których kilka w najbliższym czasie będzie, posłuchasz dobrych rad bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów. Przygotujesz wspaniałe przyjęcie.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Możesz się poczuć zmęczony pewnymi obowiązkami domowymi. Zdenerwują cię narzekania krewnych albo znajomych. Zechcesz uciec w jakieś przyjemne miejsce i wszystko wskazuje na to, że ci się uda. Ktoś zabierze cię na romantyczny wypad. Przed tobą rowerowe wycieczki albo spacery w ładne miejsca. Zarezerwuj więcej czasu tylko dla siebie i - zamiast pomagać całej rodzinie - sam poproś o wsparcie.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

W pracy nie mieszaj się do cudzych rozgrywek i sporów. Rób, co do ciebie należy i szybko idź do domu. Ktoś zechce popsuć ci nerwy, ale mu się nie uda, jeśli go zignorujesz. Lepiej umów się z kimś, kogo bardzo lubisz. Tym bardziej że pojawi się jakiś przyjaciel lub przyjaciółka, z którą dawno nie rozmawiałeś. Nie angażuj się do ciężkich prac fizycznych, bo się przemęczysz, a może nawet rozchorujesz.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

W pracy i finansach bądź ostrożny i rozważny, nie wierz w cudowne oferty, bo ktoś może zechcieć cię naciągnąć lub wykorzystać. Otrzymasz ważne wiadomości od przyjaciół lub krewnych. Wśród nich może być także zaproszenie na wakacje. Nawet jeżeli to będzie odległy zakątek, to nie odmawiaj. Taka okazja może się już przecież nigdy nie zdarzyć. Z rodziną zbliżą cię wspólne zabawy albo spacery z psem.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Dzięki wyjątkowemu poczuciu humoru i optymizmowi masz szansę zyskać nowych przyjaciół albo się zakochać. Będziesz bardziej rozluźniona, zaczniesz myśleć o wakacjach i to sprawi, że zaczniesz przyciągać do siebie ludzi. Pojawią się zaproszenia i propozycje. Nie zasłaniaj się robotą w domu czy opieką nad dzieckiem. Masz szansę ciekawie spędzić czas i naładować akumulatory. Trochę rozrywki się przyda.

Waga (24 września – 23 października)

Szybko załatwiaj zakupy, porządki czy gotowanie i wygospodaruj sobie trochę czasu na relaks. Z przyjemnością ugościsz kogoś, kto złoży ci propozycję wspólnego wypoczynku oraz poznania nowego hobby. Polubisz ekstremalne zajęcia, na przykład pływanie, nurkowanie czy wspinaczkę. Nawet jeśli teraz nie będziesz sobie z tym radziła, to niebawem zdobędziesz większe doświadczenie w tych dziedzinach i będziesz mogła się rozerwać.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Szukaj towarzystwa miłych i optymistycznych ludzi. Uważaj na lizusów i tych, co lubią sobie wypić, bo wpędzisz się w kłopoty. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach możesz liczyć na szczęście. Ktoś cię poratuje, pomoże ci, gdy się zgubisz albo znajdzie ważną zgubę. Nie martw się o finanse, bo nawet jeśli teraz ledwo wiążesz koniec z końcem, to niebawem podreperujesz swój budżet. Zdarzy się dodatkowa praca lub dostaniesz podwyżkę.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Poczujesz, że zmierzasz w dobrym kierunku, a planety pomogą ci wyjaśnić niejasności i spory. Szykują się zmiany w pracy oraz atrakcje w towarzystwie. W twojej rodzinie urodzi się dziecko, spadnie na ciebie trochę więcej obowiązków. Jeżeli popiszesz się dobrą organizacją, to żadna męka ci nie grozi. Pokonuj swoich nieprzyjaciół, a potem dbaj o bliskich. Zadowoli ich mały prezent lub dobra kolacja w twoim wykonaniu.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Skończą się twoje problemy, a w głowie pojawią się ambitne pomysły. Zechcesz zakończyć coś, co cię od dawna męczyło i zacząć iść całkiem nową drogą. Będziesz miał nosa do pieniędzy, zacznie sprzyjać ci szczęście w grach losowych albo to właśnie ciebie wyróżnią w pracy. Nakłonisz przyjaciół do swoich planów i zaczniecie organizować wspólny wyjazd w miejsce, o którym od dawna marzysz.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Przejmiesz się problemami swojej drugiej połowy. Będziesz pomagać i doradzać, a w końcu zapomnisz o własnych kłopotach. Po czasie okaże się, że wcale ich nie ma. Nie bądź zbyt nachalny w nadskakiwaniu, nie pytaj wciąż, czy jest w porządku i czy nie chce dokładki, bo go lub ją zamęczysz. W pracy dogadasz się w pewnych ważnych kwestiach. Zdejmą z ciebie uciążliwe obowiązki, ale pieniędzy na tym nie stracisz.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Single śmiało mogą rozglądać się za drugą połową. Mają szanse kogoś poznać nie tylko na wakacje. Zaobrączkowani będą się dobrze bawili i spędzali ze sobą więcej czasu. Będziesz przedsiębiorczy, wpadniesz na pomysł, jak zorganizować tani wyjazd. Będziesz miał także refleks do różnych dobrych okazji na zakupach. Twoje pomysły będą rewolucyjne i mogą dużo zmienić w układach w firmie.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ