reklama

Brat ranił brata nożem

O krok od tragedii

Bezpieczeństwo

Brat ranił brata nożem

O krok od tragedii

 

Kłótnia dwóch braci omal nie zakończyła się tragedią. 22-letni mężczyzna ranił nożem o rok młodszego brata. Mężczyzna został zatrzymany.

Starachowiccy policjanci zgłoszenie o tym, że dwóch mężczyzn biega po ulicy Radoszewskiego i się awanturują, otrzymali w środę - 14 czerwca.. Okazało się, że to bracia, mieszkańcy jednej z pobliskich posesji. Chwilę wcześniej grillowali na podwórku, ale od słów przeszli do rękoczynów, które mogły zakończyć się prawdziwą tragedią, bowiem w ruch poszedł nóż.

- 22-letni mężczyzna podczas szarpaniny zranił nożem swojego 21-letniego brata. Rana na szczęście nie okazała się poważna. Napastnik został zatrzymany, usłyszał zarzut znęcania się nad rodzicami i bratem. Wobec niego został zastosowany dozór policyjny, nakaz opuszczenia lokalu i zakaz zbliżania się do poszkodowanych osób - mówi Gazecie asp. Monika Kalinowska ze starachowickiej policji.

Z informacji, do jakich dotarliśmy wynika, że nie był to odosobniony tego typu przypadek z udziałem 22-latka. Mężczyzna miał już wcześniej znęcać się nad rodziną. Teraz może liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ