Maciej Szlęzak najlepszy w województwie!

Drużynowy Wielobój Pływacki

Pływacy Barakudy znów zaprezentowali znakomitą formę, tym razem podczas Wieloboju Pływackiego w Busku-Zdroju. Najlepszym zawodnikiem w kategorii 11-latków w województwie świętokrzyskim został Maciej Szlęzak.

Do Buska-Zdroju przyjechali reprezentanci 10 klubów z województwa świętokrzyskiego. Rywalizację medalową zdecydowanie wygrał ostrowiecki KSZO, który wywalczył aż 25 medali. Nasza Barakuda zajęła w klasyfikacji drugą pozycję.

Starachowiczanie w Busku-Zdroju wywalczyli 4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe krążki. Wszystkie złota były autorstwa Macieja Szlęzaka, który ex aequo z Malwiną Szafrańską z KSZO wygrał indywidualną klasyfikację medalową. Na ósmym miejscu tej klasyfikacji znalazł się Oskar Jarosiński z Barakudy, który wywalczył 1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe medale.