Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

W wolnych chwilach zajmiesz się domem i bliskimi, a nie szukaniem rozrywek lub wrażeń. I to ci sprawi ogromną przyjemność. Poczujesz, że robisz to, co powinieneś i że jesteś w miejscu, w którym chciałeś być. Planety pomogą ci znaleźć szczęście w miłości, dzięki nim zrobisz także tanie zakupy, zdobędziesz nową wiedzę oraz świetnie wykonasz obowiązki zawodowe. Więcej rozmawiaj z ludźmi, a spotkasz kogoś, kto ci dobrze doradzi.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Nadchodzą dobre dni dla ciebie i twoich bliskich. Przed tobą czas atrakcji towarzyskich, okazji do spotkań z bliższymi i dalszymi znajomymi. Ktoś z nich zainspiruje cię do zmiany stylu życia lub choćby ubioru. Dobrze ci będzie w nowej fryzurze, wciągnie cię nowe hobby lub jakaś dziedzina sportu. Będziesz się nią pasjonował nie tylko siedząc przed telewizorem. Szczerze porozmawiasz z bliskimi i spędzisz z nimi dużo czasu.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Planety pomogą ci spełniać zachcianki, marzenia i pragnienia. Dostaniesz coś, o czym marzyłeś. Przestaną cię kusić nowe buty, ubrania lub książki, bo będzie cię na nie stać. W uporaniu się z trudnymi zadaniami w pracy lub w domu pomoże ci dobry humor. Koniecznie więc nad nim popracuj. Rozśmieszy cię dobra komedia lub spotkanie z zabawnymi ludźmi. Pojawi się szansa na zdobycie ciekawych wiadomości o dobrych znajomych.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Jeśli poczujesz, że musisz podjąć ważne decyzje, to nie zwlekaj. Zapomnij o tych, którzy sprawili ci przykrość, częściej spotykaj się z tymi, którzy są ci przychylni. Humor poprawią ci przyjaciele i rodzina. Nie objadaj się słodyczami, bo to ci nie służy. Popracuj nad swoją figurą, bo wkrótce będziesz ją prezentował przed szerszym gronem. Popołudniami zajmuj się urodą lub zdrowiem albo kompletnie nic nie rób.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Warto załatwiać ważne sprawy, szybko robić porządki w szafie lub życiu, by potem spotkać się z kimś, kogo dawno nie widziałeś. Rozweselą cię rozmowy i wspominki. Jeśli nie dajesz sobie rady z jakimś problemem, to poproś o wsparcie kogoś, kto jest bardziej doświadczony lub ma większą życiową wiedzę. Wszystko zrobisz na czas i nie będziesz z niczym zalegał, nawet z opłatami i rachunkami.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Zobowiązania zawodowe pójdą na drugi plan, bo twój szef pojedzie na urlop lub w delegację. Trochę się uspokoisz i rozluźnisz, zatęsknisz za rozrywkami. Zastanów się, jak rozporządzać swoim budżetem, by móc pozwolić sobie na nowe ciuchy. Tym bardziej że pojawią się okazje do wychodzenia z domu. Przed tobą przyjęcia i imprezy rodzinne. Znajomi poproszą cię o pomoc lub radę. Będzie liczyło się dobre słowo.

Waga (24 września – 23 października)

Darujesz komuś stare przykrości i znów zostaniecie dobrymi przyjaciółmi. Nie ma co oglądać się za siebie, ważne jest to, co dzieje się teraz. A pojawią się nowe możliwości i atrakcyjne propozycje. Także w sprawach zawodowych. Jeśli szukasz dodatkowego zajęcia, to z pewnością je znajdziesz. Natomiast jeżeli poszukujesz atrakcyjnej oferty na wakacje, to i taka niebawem się znajdzie. Różne ważne osoby docenią twoją pracę i zapał.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Będziesz szybki, zdecydowany i zrobisz piorunujące wrażenie na przełożonych. Zaimponujesz także przyjaciołom. Przed tobą wymarzone prezenty. Ktoś kupi ci coś, co przyda ci się do uprawiania sportu. Przed tobą wycieczki rowerowe oraz wypady w malownicze miejsca. Planety pomogą ci odciąć się od niechcianych znajomości, unikniesz także spotkań z nieprzychylnymi ludźmi.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Przed tobą udane szkolenia, narady oraz duże zakupy. Nie musisz martwić się o finanse, bo wkrótce zdarzy się okazja do zdobycia dodatkowej gotówki. Być może będziesz musiał gdzieś wyjechać, ale szybko zaakceptujesz tę sytuację i się do niej przyzwyczaisz. Jeśli ktoś powierzy ci swoją tajemnicę, to zachowaj ją dla siebie. Myśl samodzielnie i nie ulegaj wpływom osób niezadowolonych z życia, a poczujesz, jak uśmiecha się do ciebie szczęście.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Właśnie teraz zechcesz zmienić coś w swoim życiu, bo pojawi się w tobie poczucie, że stoisz w miejscu. Dzięki sprzyjającym planetom uda ci się wyrwać spod wpływu osób, które cię hamowały. Wreszcie przekonasz się także, komu warto zaufać. Okaże się, że wokół ciebie jest sporo osób, z którymi możesz iść przez życie. Postąpisz tak, jak nikt się nie spodziewa i zwyciężysz. Zacznij planować wakacje, bo czekają na ciebie świetne oferty.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Odzyskasz dobry humor i urok. Zechcesz się bawić i wypoczywać. Od tego dzieli cię tylko krok. Wszystko ułoży się tak, że będziesz sobie mógł zaplanować urlop w wymarzonym czasie i wybrać miejsce, do którego zechcesz pojechać. Trochę trzeba będzie zacisnąć pasa, ale w życiu lekko nie ma. Z pewnością świetnie sobie poradzisz i odłożysz tyle pieniędzy, ile potrzeba bez uszczerbku dla codziennych potrzeb twoich oraz rodziny.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Wykażesz się wyrozumiałością wobec krewnych. Wybaczysz tym, którzy doprowadzą twoje nerwy na skraj wytrzymałości i jeszcze zaprosisz ich do siebie na obiad, a może nawet na cały weekend. Czego się nie robi dla rodziny. Planety zachęcają do aktywności. Jak najczęściej wychodź na spacery i koniecznie zacznij uprawiać jakiś sport. Dzięki temu się odprężysz i zacznie ci się wszystko układać w głowie.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ