Akademicki konkurs "TransEdu"

ZSZ nr 2

W numerze

Akademicki konkurs "TransEdu"

ZSZ nr 2

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach, kształcący się w zawodach technik logistyk i technik spedytor, sprawdzali swoją wiedzę w akademickim konkursie.

W Ogólnopolskim Konkursie Internetowym "TransEdu" młodzież z ZSZ nr 2 wzięła udział pierwszy raz, a wystartowali w nim: Jakub Borowiec i Michał Kozieł z klasy I pst, Dominik Druzic, Wojciech Grudziecki i Dominik Dziułka z klasy II rlt oraz Adrian Bzymek, Kacper Grudziecki i Dominik Jankowski z klasy II smt. W pierwszym etapie musieli zorganizować co najmniej 20 przewozów w oparciu o rzeczywiste oferty ładunków z giełdy transportowej i uzyskać jak najwyższy wskaźnik ceny za 1 kilometr przewozu, a w drugiej odpowiadali na pytania testowe dotyczące transportu i spedycji.

Konkursowe wyniki pokazują dobre przygotowanie uczniów do przyszłego zawodu. Najlepszy uzyskał Dominik Druzic, który uplasował się w pierwszej dziesiątce turnieju w klasyfikacji uczniów szkół o profilu logistyczno – spedycyjnym, a wśród uczniów Ogólnopolskiego Akademickiego Konkursu "TransEdu" zajął ósme miejsce, zdobywając 709 punktów. Niewiele niższy wynik uzyskał Dominik Jankowski , który zdobył miejsce dwunaste.

(zr)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ