Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Jeśli poświęcisz czas na pracę i obowiązki, to wiele zrobisz i zarobisz. Za to wieczory musisz przeznaczyć na spotkania z ukochaną osobą. Ktoś będzie ci wdzięczny za przysługę, którą mu jakiś czas temu wyświadczyłeś i zechce się zrewanżować. Będziesz miał do wyboru wspaniałe prezenty. Lepiej trzymać się z daleka od marketów, a robić zakupy w małych sklepikach. Wtedy nie wydasz takiej góry pieniędzy.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Planety sprzyjają nowym zadaniom oraz wyznaniom. Wszystko wskazuje na to, że powiesz komuś, co o nim myślisz. Możesz sobie nagrabić albo zapunktować, to zależy od twojego nastawienia. Pamiętaj, że najważniejsze to myśleć pozytywnie, wtedy nawet krytyka obróci się w coś pozytywnego dla ciebie. Wieczorami zamiast się lenić na kanapie, wyciągnij drugą połówkę z domu. Poczuje wdzięczność do ciebie.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Postaraj się z nikim nie kłócić, by nie zmącić spokoju wewnętrznego. Będziesz zadowolony i wyluzowany, zaczniesz tryskać pomysłami. Wymyślisz, jak lepiej zorganizować pracę w domu, a na dodatek przekonasz do tego współlokatorów. Będziesz autorem pomysłu racjonalizatorskiego, za który nawet ktoś ci zechce zapłacić, i to niezłe pieniądze. Jak się już napracujesz, to dojdziesz do wniosku, że umiesz teraz patrzeć na wszystko z dystansu.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Przed tobą dyskusje rodzinne, ale nie krytykuj nikogo i się nie wymądrzaj. Wysłuchaj wszystkich argumentów i wyciągnij konstruktywne wnioski. To czas na ulepszanie swojego życia codziennego i racjonalizację zajęć. Poczujesz ulgę, będziesz miał mniej codziennej pracy, wreszcie odetchniesz od nadmiaru zadań. Wieczory będziesz spędzał tak jak lubisz, a na dodatek w miłym towarzystwie.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Poczujesz przypływ natchnienia, będziesz miał energię do zmian i naprawy tego, co popsułeś. Przeprosisz niedawnych wrogów, zdobędziesz nowe przyjaźnie. Będziesz prowadził bogate życie towarzyskie i staniesz się wesołym, zadowolonym człowiekiem. Zapomnisz o niedawnych dąsach i wyjdziesz z depresji. Ludzie będą ci przychylni i pomogą w załatwianiu trudnych spraw.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Teraz powinnaś walczyć o swoje, umacniać pozycję i zabiegać o awans. Nie licz na innych, bo tylko będą ci zazdrościć. Sama zabierz się do roboty, a potem odpocznij, żeby naładować akumulatory. Szybko uporasz się z zadaniami i poleceniami. Popołudniami będziesz umawiała się na kawę, znajdziesz nawet czas na proszoną kolację. Zjesz coś dobrego i nauczysz się przygotowywać nową potrawę, którą zabłyśniesz w towarzystwie.

Waga (24 września – 23 października)

Od ciebie będzie zależało coś ważnego. Szef wyznaczy ci nowe zadanie, być może będziesz musiała komuś pomagać lub kogoś szkolić. W domu nie zaczynaj robić wielkich porządków, ale raczej odpocznij. Brudne okna poczekają, a ty zajmij się czymś przyjemnym. Najlepiej sportem lub rozrywkami. Planety podkręcą twój seksapil i będziesz się komuś podobać. Dostaniesz propozycje i zaproszenia na randki.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Lepiej nie zostawiaj niczego na później, bo jeszcze zadrzesz z teściową lub kimś innym z rodziny. Może jakiś sąsiad lub współpracownik zacznie ci robić złośliwości, ale nie denerwuj się, bo kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada. Przeczekaj i bądź cierpliwy, a twoje i tak zostanie na wierzchu. Ktoś cię zauważy, złoży ważną propozycję. Bardzo opłaci się być cierpliwym i uprzejmym, bo los ci się odwdzięczy.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Zaglądaj do kalendarza i kontroluj, czy wypełniasz swój plan. Warto trzymać się czegoś stałego i pilnować, żeby się nie rozpraszać. Skup się na sprawach ważnych, a z pewnością wyjdziesz na swoje. Przed tobą nowa praca i więcej pieniędzy. Nie martw się o to, że nie pojedziesz na wymarzone wakacje. Z pewnością pojawi się jeszcze lepsza propozycja niż miałeś nadzieję. Przed tobą miłe niespodzianki i zaskakujące sytuacje.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Możesz zająć się liczeniem gotówki i sprawdzaniem, czy twoi najbliżsi za dużo nie wydali. Nie zaciskaj aż tak bardzo pasa, bo nie ma potrzeby. Bieda ci nie grozi, będziesz mógł nawet wydać trochę więcej niż zwykle. Ktoś weźmie cię na zakupy i trafisz na świetne wyprzedaże. Zrobisz sobie niespodziankę, a na dodatek kupisz prezent bliskiej osobie. Wpadniesz na dobry pomysł biznesowy, ktoś cię zauważy i pochwali.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Będziesz chciał uciec od nudnych zadań, a ktoś cie będzie nęcił imprezami. Trudno w takiej sytuacji zachować umiar i spokój. Najlepiej zrobisz jak wszystko wypośrodkujesz. Trochę szaleństwa przecież nie zaszkodzi. Planety pomogą ci robić zakupy i porządki. Wydasz niewiele, a lodówka się zapełni. W domu będzie błyszczało jak nigdy, aż wreszcie ktoś bliski cię pochwali. Na dodatek niebawem przybędzie ci pieniędzy.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Przestań tracić czas i psuć relacje z partnerem jakimiś przykrymi dyskusjami. Lepiej porozmawiać w przyjaznej atmosferze. Dobrze zrobisz, jeśli zaprosisz znajomych na kolację albo odwdzięczysz się komuś za przysługę. Pamiętaj, że lepiej się całować niż spierać. Planety pomogą ci dopiąć sprawy na ostatni guzik. Niedługo będziesz się mógł spakować i wyjechać w wymarzone miejsce. Los będzie ci sprzyjał w grach losowych.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ