"Metro" na Kadzielni - artystyczne wydarzenie roku!!!

Aktualności

"Metro" na Kadzielni - artystyczne wydarzenie roku!!!

Kultowy musical "Metro", wystawiony również na Broadwayu, będzie można obejrzeć na scenie Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach już 24 czerwca, o godzinie 21.00. Udział w nim wezmą znane gwiazdy oraz młodzi artyści z Teatru Studio Buffo.

Musical opowiada o spełniających się marzeniach, nadchodzących rozczarowaniach oraz o władzy pieniądza. Przekonują się o tym młodzi ludzie, którzy wystawiają spektakl na podziemnych peronach metra. Widzami są pasażerowie. Przedstawienie budzi ogromną sensację i artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. W musicalu nie brakuje oczywiście wątków romantycznej miłości.

"Metro" po raz pierwszy zostało przedstawione na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Premiera spektaklu odbyła się 30 stycznia 1991 roku. Od tego czasu musical był już wielokrotnie wystawiany w Polsce, jak i za granicą. W ubiegłym roku obchodził jubileusz 25-lecia.

W aktualnej obsadzie znajdują się między innymi Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Mariusz Czajka oraz Artur Chamski. Bilety na dwugodzinne przedstawienie można jeszcze kupić w kasach: ORBIS, OMNII, w Wojewódzkim Domu Kultury oraz u organizatora - Agencji Pop-Art, telefon: 41-340-72-91, 607-217-617 także na portalach internetowych: biletyna.pl, kup bilecik.pl, bilety 24. Ceny uwarunkowane są od miejsc i wynoszą: 50, 70, 80, 90, 120, 150 złotych.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ