Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Pojawią się tematy, które zechcesz przedyskutować z rodziną. Trzeba będzie podjąć ważne decyzje dotyczące waszej dalszej lub bliższej przyszłości. Przed wami nie tylko remonty lub naprawa samochodu, ale być może także rozłąka lub zmiana miejsca zamieszkania. W pracy spokojnie, ale trzeba trzymać rękę na pulsie i w razie czego zareagować. Koledzy zapytają cię o zdanie. Trzeba będzie także pomóc komuś z sąsiedztwa.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Nie zabraknie ci sił do walki z przeciwnościami. Jeżeli w domu się coś popsuje, to szybko zdołasz to naprawić. Sam albo przy pomocy zdolnego fachowca. Spędzisz więcej czasu z rodziną lub przyjaciółmi, będziesz robił to, co lubisz, czyli szykuje się błogie lenistwo, np. na działce. Zapomnisz o rutynie i starych urazach, uspokoisz umysł, a ciśnienie przestanie ci skakać z nerwów. Zaczniesz przyciągać szczęście.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Nauczysz się czegoś nowego i przydatnego. Może to być obsługa komputera, skomplikowanego telefonu komórkowego, a może zapiszesz się do szkoły języków obcych. Dla bardziej zdesperowanych planety wróżą naukę jazdy na rowerze lub rolkach albo pływanie. Po pracy staraj się gdzieś wyjść, to cię rozluźni. Będzie sporo okazji, aby pójść na kawę, lody albo na obiad z przyjaciółmi. Nie bój się, twoja kieszeń na tym nie ucierpi.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Nadarzy się okazja do wyjaśnienia powodów dziwnego zachowania kogoś z rodziny lub pracy. Może się okazać, że to jakaś choroba albo ciąża. W każdym razie to ty będziesz musiał pomagać albo przynajmniej wysłuchać i doradzać. Poczujesz przypływ pomysłów, jak wyjść z trudnej sytuacji i znacznie wzrośnie ci życiowa energia. Zaczniesz planować, zmieniać i wdrażać w życie wszystkie swoje nowe pomysły.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Wyciągniesz wnioski z nieporozumień i sporów z przyjaciółmi lub rodziną. Trochę się uspokoisz i wyluzujesz. Będziesz milszy i bardziej wyrozumiały dla innych. W pracy nie trać czasu na pogaduszki, bo to idealny moment, aby dopiąć swego. Planety zapewnią ci dobre pomysły i szanse na wzbogacenie się. Przed tobą pojawi się także możliwość rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Jakieś drzwi się zamkną, a inne otworzą.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Przestań obawiać się ryzyka i odpowiedzialności, bo to są podstawy sukcesu w życiu zawodowym i osobistym. Planety pozwolą ci odetchnąć od stresów, będzie więcej okazji do spotkań ze znajomymi oraz do spędzania czasu z rodziną na łonie natury. Z łatwością porobisz opłaty, odnajdziesz pisma lub listy, które kiedyś zagubiłeś. Humor poprawią ci długa rozmowa na ważne tematy, kino lub spacer.

Waga (24 września – 23 października)

Pozbędziesz się wrogów i ludzi, którzy psują ci humor. Nie będzie nudno w sprawach uczuciowych, być może pojawią się okazje do flirtów, zauroczeń lub odnowy domowego ogniska. Planety sprzyjają szukaniu pasji, wprowadzaniu diet oraz odnajdowaniu starych znajomych. Weźmiesz udział w jakimś ważnym wydarzeniu, które spowoduje powrót wspomnień. Trochę ci będzie smutno, ale bardzo szybko ktoś cię rozweseli.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Planety radzą zająć się drugą połówką, bo może mieć do ciebie jakieś ukryte urazy lub pretensje. Szczera rozmowa może zakończyć nieporozumienia, a potem wszystko zacznie się układać po waszej myśli. Zadbaj, aby obietnice, jakie składasz były realne, nie rób niczego na pokaz. Zaczniesz planować wakacje. Jeżeli obawiasz się, że masz marzenia nie na twoją kieszeń, to nie masz racji. Nie bój się zaszaleć.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Planety przyniosą powodzenie w miłości. Ktoś się tobą zachwyci i sprawi, że zobaczysz świat w lepszych barwach. Mądrze korzystaj z tej życiodajnej energii, a znajomość ta przerodzi się w coś trwałego i rozwijającego wewnętrznie. Radość sprawią ci szanse na dodatkową pracę, na dodatek bardzo dobrze płatną. Nie będziesz musiał się tyle męczyć, żeby pozapłacać wszystkie rachunki. Częściej będziesz odpoczywał w miłym gronie.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Planety pomogą ci podejmować szybko ważne decyzje i zachęcą do wprowadzania zmian. Oczywiście na lepsze dla ciebie i najbliższych. Kupicie sobie dość drogie, ale nowoczesne urządzenie, które znacznie ułatwi wam życie i uwolni od części obowiązków. W pracy będą podziwiali twoją nową torebkę lub fryzurę. W weekendy będzie więcej spokoju, goście wreszcie przestaną cię nawiedzać i zaczniesz robić to, co lubisz.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Jeżeli marzysz o tym, aby wszyscy cię lubili, to wkrótce może się tak stać. Twoje życie towarzyskie nabierze rumieńców i bardzo rzadko będziesz przesiadywał w domu na kanapie przed telewizorem. Usłyszysz dużo pochwał i komplementów nie tylko dotyczących twego wyglądu, ale także tego, co zaczniesz lub już zacząłeś robić w życiu. Planety zapewnią ci urok osobisty, dobry humor oraz odwagę do podejmowania trudnych decyzji.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Rozprawisz się z zaległościami i bałaganem, a być może także złośliwym szefem, który cięgle się ciebie o coś czepia albo pracownikiem, który wciąż coś zawala. Pojawi się dużo pomysłów na pracę, dodatkowej energii doda ci podwyżka lub premia. Daj z siebie wszystko, ale w domu odpoczywaj. Zadbaj o kondycje i urodę, tym bardziej że pojawią się możliwości i okazje. Ktoś sprzeda ci rower za pół darmo albo zaprosi do siebie na weekend.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ