Walczą o tytuły i koronę

Wielka gala tuż tuż...

Wieści z gmin

Walczą o tytuły i koronę

Wielka gala tuż tuż...

 

Finał Miss i Mistera Województwa Świętokrzyskiego zbliża się wielkimi krokami. Na uroczystej gali, która odbędzie się 11 czerwca br., zaprezentują się kandydatki pretendujące do korony i walczący o tytuły panowie. Wśród nich jest trójka starachowiczan.

W gronie piętnastu ubiegających się o tytuł Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2017 jest 17-letnia Weronika Janus, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach, a jej o rok starsza szkolna koleżanka - Kinga Gałek, to kandydatka do korony Miss Województwa Świętokrzyskiego 2017. 26 - letni Rafał Balcerak, czyli DJ Volldance ubiega się o tytuł Mistera, a w konkursie uczestniczy już nie pierwszy raz. Cała trójka bierze udział w przygotowaniach do gali finałowej.

Weronika nie ukrywa, że bardzo chciałaby dostać się na studia medyczne i zostać lekarzem pediatrą, ale ma też plan "b", którym jest kosmetologia. Kinga z kolei uważa, że przyszłość jest nieodgadniona, jednak chciałaby wziąć życie w swoje ręce i realizować wszystkie marzenia.

- Na pewno nie pozostanę w cieniu innych - zapewnia.

Rafał wciąż uczy się języka angielskiego i swoją przyszłość wiąże z modelingiem.

Naszych najpiękniejszych zobaczymy na 11. Finałowej Gali Miss i Mistera Województwa Świętokrzyskiego, która odbędzie się 11 czerwca br. w Kieleckim Centrum Kultury. Uroczystość poprowadzi Conrado Moreno a wśród wykonawców wystąpi między innymi polska Vanessa Mae, czyli Karolina Kolina. Kandydatów oceniać będzie jury a w składzie znajdzie się między innymi szefowa agencji modelek Avant Model Małgorzata Leitner oraz znany stylista Björn Svenson.

- Zobaczymy również przedstawicieli międzynarodowej edycji konkursu dla modelek i modeli FRESH FACES World. Będą również właściciele konkursów: Queen of Poland, Foto Models Poland i Bursztynowa Miss Lata, którego finał ogólnopolski planowany jest w Świętokrzyskiem - mówi GAZECIE regionalny organizator konkursu, właściciel Agencji Euro Media z Kielc Zbigniew Lisowski.

Na gali wszyscy zaprezentują się w różnych kreacjach i stylizacjach, a odbędzie się to w choreografii przygotowanej przez Huberta Stachurę – właściciela Studia Tańca i Ruchu Scenicznego MIMESIS, który od kilku lat towarzyszy konkursowi.

Weronice, Kindze i Rafałowi życzymy powodzenia.

(Kas)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ