Z raportów policyjnych

Półtonowy łup

W gminie Nowa Słupia nieznany sprawca w nocy z 20 na 21 maja ukradł z terenu budowy pół tony prętów zbrojeniowych oraz trzy pasy ściągające. Poszkodowana 23-letnia kobieta wartość strat oceniła na 1000 złotych.

Wykorzystał nieuwagę

W poniedziałek, 22 maja w godzinach wieczornych, nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę pracowników i ukradł piłę spalinową. Do kradzieży doszło w kompleksie leśnym w gminie Bodzentyn, gdzie akurat prowadzone były prace związane z wycinką drzew. Straty wyceniono na 2000 złotych.

Rower widmo

Starachowiczanin padł ofiarą internetowego oszustwa. Za pośrednictwem portalu internetowego kupił rower za 330 złotych, lecz towaru nigdy nie otrzymał.

Potrącenie na pasach

We wtorek - 23 maja po godzinie 14.00, kierujący volkswagenem 45-latek potrącił na ul. Radomskiej prawidłowo przechodzącą przez jezdnię 45-latkę. Kobieta trafiła do szpitala.

Parkingowa kradzież

W niedzielę, 21 maja nieznany sprawca okradł stojącą na parkingu autolawetę. Zabrał dwa metalowe najazdy o łącznej wartości 1000 złotych.

Nieprawidłowe wyprzedzanie

W czwartek, 25 maja około godziny 8.00 w miejscowości Wilków (gmina Bodzentyn), 60-letni kierowca zdecydował się na wyprzedzenie pojazdu na zakręcie i zderzył się z prawidłowo jadącym mercedesem, którym kierował 26-latek. W wyniku zdarzenia 54-letnia pasażerka forda oraz kierowca mercedesa trafili do szpitala.

Ukradli koła

W czwartek, 25 maja 41-letni starachowiczanin zawiadomił policję, że poprzedniej nocy z jego ogrodzonej posesji ktoś ukradł 4 felgi aluminiowe oraz 12 pełnych kół. Wartość strat wycenił na 3000 złotych.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ