Minionkowy zawrót głowy w Galerii

Na okładce

Minionkowy zawrót głowy w Galerii

Sporo atrakcji czekało w sobotę - 20 maja na najmłodszych w Centrum Galardia w Starachowicach.

Na ekrany kin wchodzi 30 czerwca br. animowana amerykańska komedia dla dzieci "Gru, Dru i Minionki", w którym Balthazar Bratt, dziecięca gwiazda z lat 80., wymyśla plan zdominowania świata.W całej Polsce zorganizowano więc zwariowane imprezy dla najmłodszych. W Starachowicach odbyła się 20 maja w Galerii Galardia.

Pod centrum podjechał wesoły minionkowy autobus z DJ-em, dobrą muzyką i smakołykami, zabierając dzieciaków w minionkową podróż. Radochę sprawił najmłodszym starachowiczanom dmuchaniec - skakaniec, na którym dzieciaki zjeżdżały na specjalnej zjeżdżalni wprost do wypełnionego kolorowymi piłeczkami basenu. Było też wielkie minionkowe Koło Fortuny z atrakcyjnymi nagrodami za spełnienie jednego z trzech warunków: pytanie/wyzwanie/przebranie. Dzieciaki przebrane w charakterystyczny dla Minionków sposób (żółta koszulka + dżinsowe ogrodniczki) miały oczywiście pierwszeństwo w zabawie, a pozostałe, aby wziąć udział w grze, musiały albo odpowiedzieć na związane z Minionkami pytanie, albo wykonać wskazaną przez animatorów czynność. Nagrodami były: bilety na Minionkobus, naklejki, gadżety z filmu, Minionkowe balony, książeczki i filmy na DVD oraz supernagroda – podwójne bilety do kina.

Na minionkowej scenie była ścianka, na tle której dzieci robiły sobie zdjęcia i mogły zatańczyć – wspólnie z Minionkami – Minionkowy Taniec. Frajdą było też spotkanie z Gru, który przyjechał do Polski, by promować film, mogły z nim przybić piątkę i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Można było też utrwalić się na fotce w szalonych i zabawnych stylizacjach minionkowych, albo zagrać w nową odsłonę słynnej gry Minion Rush Zainteresowaniem ciszyły się też mini-kino z minionkowymi bajkami oraz rysowanki i malowanki, a w kąciku minionkowego wizażu każdy miał szansę przemienić się w żółtego lub fioletowego minionka, malując buźkę. Weekendowy dzieńupłynął więc najmłodszym mieszkańcom miasta w iście zabawowych nastroju. Oby takich imprez było jak najwięcej.

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ