Zagrają w finale!

Znakomity występ gimnazjalistów z "trójki"

Reprezentacja Gimnazjum nr 3 w Starachowicach zagra w finale wojewódzkim w siatkówce chłopców! Podopieczni Mirosława Miśkiewicza pewnie wygrali półfinałowe zmagania.

W Szewnej uczniowie Gimnazjum nr 3 ze Starachowic walczyli w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców. Nasz zespół o prawo gry w decydującej fazie rywalizował z rówieśnikami z Chobrzan i gospodarzami. W turniejowej rywalizacji Gimnazjum w Chobrzanach pokonało 2:0 reprezentację gospodarzy, a nasi zawodnicy wygrali 2:1 z Chobrzanami. W ostatnim pojedynku starachowiczanie nie dali najmniejszych szans zawodnikom gospodarzy, których pokonali 2:0 i pewnie awansowali do finału, gdzie powalczą o tytuł najlepszej drużyny w województwie świętokrzyskim.

Wyniki: *Publiczne Gimnazjum w Szewnej – Publiczne Gimnazjum w Chobrzanach (0:2), *Gimnazjum nr 3 Starachowice - Publiczne Gimnazjum w Chobrzanach (2:1), *Gimnazjum nr 3 Starachowice – Publiczne Gimnazjum w Szewnej (2:0).

Klasyfikacja końcowa

1. Gimnazjum nr 3 w Starachowicach

2. Publiczne Gimnazjum w Chobrzanach

3. Publiczne Gimnazjum w Szewnej

Gimnazjum nr 3: Bartosz Gajewski, Dawid Jasik, Arkadiusz Siwiec, Michał Pietras, Hubert Pisarski, Jan Szczech, Maciej Staszewski, Kacper Suski, Klaudiusz Marzec, Michał Urgacz, Jakub Pastuszka. Opiekun:: Mirosław Miśkiewicz.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ