Badpol mistrzem!

Sezon Otwarcia SSP Liga

Informacje sportowe

Badpol mistrzem!

Sezon Otwarcia SSP Liga

 

Zakończył się Sezon Otwarcia SSP Liga. Organizatorem turnieju było Starachowickie Stowarzyszenie Piłkarskie, a najlepszą drużyną okazał się Badpol!

Do rozgrywek organizowanych przez Starachowickie Stowarzyszenie Piłkarskie zgłosiło się 8 zespołów. Na początku wszyscy ochoczo przystąpili do rywalizacji, ale na finiszu tylko trzy zespoły rozegrały komplet spotkań. Były to Optimum, Lwy i Badpol. Właśnie ta ostatnia drużyna wywalczyła tytuł mistrzowski, chociaż nie tak zapewne wyobrażali sobie decydujące spotkanie.

- W trzech rozegranych meczach Badpol dosłownie zdemolował rywali, strzelając okrągłe 30 goli a tracąc zaledwie 2. Największym przegranym okazała się drużyna Campeones Wąchock, czyli zdecydowany faworyt tego sezonu. Od tytułu mistrzowskiego dzielił tę ekipę tylko jeden i ostatni mecz z Badpolem. Ku zdziwieniu kibiców, którzy przyszli zobaczyć ciekawy mecz, drużyna Campeones nie pojawiła się na placu gry, i tytuł mistrza ostatecznie trafił bo Badpolu - piszą organizatorzy na profilu społecznościowym.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ