Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Przed tobą długie spacery i rozmowy z przyjaciółmi, których spotkasz po latach. Będziecie wspominali dawne czasy i dojdziecie do wniosku, że chcecie podtrzymywać, a nawet zacieśnić znajomość. W pracy czeka cię reorganizacja, lecz nie martw się, że zostaniesz zwolniony. Może przeniosą cię nawet na lepsze stanowisko. W domu drobne porządki, w trakcie których znajdziesz coś, czego od dawna szukałeś.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Ludzie wokół ciebie będą przychylni, mili i uczynni. Ktoś pomoże ci przy sprzątaniu lub remoncie. Znajdziesz wspaniały przepis, którego realizacją zabłyśniesz wśród najbliższych. Potwierdzisz swoje umiejętności i polubisz sprzątanie. Nie będziesz miał problemów z dotrzymaniem słowa, odwdzięczysz się komuś za przysługę. Wpadniesz na mądry pomysł i nawiążesz kontakty z ważnymi osobami.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Zajmiesz się liczeniem gotówki. Zaczniesz oszczędzać lub odkładać na coś, co jest ci potrzebne, ale drogie. Możesz mieć pewność, że uzbierasz na to w krótkim czasie, bo niebawem wpadną ci do portfela dodatkowe fundusze. Dobra aura na porządkowanie notatek lub rachunków. Nie zapomnij zrobić wszystkich opłat, bo naliczą ci odsetki. Nawiążesz nowe znajomości, a nawet pogodzisz się z wrogami.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będziesz skupiony na pracy i domowych obowiązkach. Trzymaj się z daleka od ludzi, którzy cię irytują. Tym sposobem nikt cię nie zdenerwuje. Humor ci dopisze i wybierzesz się ze znajomymi na wycieczkę. Twoje życie towarzyskie bardziej się rozkręci, przed tobą wizyty i przyjmowanie gości. Przygotuj się na różne okazje, zrób duże zakupy i zawsze miej wypełnioną lodówkę, bo trzeba będzie czymś gości poczęstować.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Pojawi się szansa na lepszą pracę i może trzeba będzie w związku z tym gdzieś wyjechać. Dla ciebie to będzie duża szansa i okazja na awans, a może nawet poważną karierę. W weekend pośmiejesz się i pożartujesz, ktoś cię rozbawi i zaintryguje. Może nawet namówi do tego, aby pozmieniać coś w swoim życiu. Pozamykaj stare sprawy i zapomnij o niepowodzeniach. To jest już za tobą, a przed tobą nowa karta.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Okażesz więcej zainteresowania i troski swojej drugiej połowie. Może trzeba będzie się nią opiekować albo bardziej o nią zabiegać. Odniesiesz sukcesy w pracy, dostaniesz nagrodę i spotkasz osoby, od których się czegoś dobrego nauczysz. Pilnuj terminów i szczegółów, bo możesz być trochę zapominalska. W końcu jednak nad wszystkim zapanujesz. Planety zachęcą cię do układania dalekosiężnych planów. Zaczniesz częściej myśleć o przyszłości.

Waga (24 września – 23 października)

Będziesz wesoła i pełna energii, więc pomyśl o wyjazdach, rozrywkach i o tym, jak spędzić miło czas ze swoją drugą połową, bo ostatnio ją trochę zaniedbywałaś. Nie siedź tyle w pracy, bo to idealny czas na wyznania i zbliżenia. Pogodzisz się z teściami albo z kimś, kto jakiś czas temu nadepnął ci na odcisk. Nie ma co być za bardzo pamiętliwym. Single będą częściej żartować i przebywać w doborowym towarzystwie. Mogą nawiązać nową znajomość.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Słuchaj serca i nie skreślaj kogoś, kto wyda ci się początkowo nieciekawy i nieporadny. To tylko takie pierwsze wrażenie. Wszelkie domowe sprawy pójdą po twojej myśli. Będziesz miał o wiele mniej męczących obowiązków, bo ktoś cię wyręczy lub wesprze. Czekają cię niespodzianki, prezenty i zaproszenia. Staniesz się bywalcem lokali, a może nawet wybierzesz się do kina lub teatru. Zainwestujesz w podniesienie kwalifikacji.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Wyśpisz się i odpoczniesz. Staniesz się mistrzem organizacji czasu i tak wszystko poukładasz, że będziesz miał więcej wolnego. Przeznacz go na rozwój osobisty, naucz się czegoś nowego. Wykorzystaj wygospodarowany czas na odpoczynek i zabawę. Będziesz miał sporo propozycji. Zaplanujesz wiosenną wycieczkę lub spotkanie ze znajomymi. Radość sprawi ci pewna wyjątkowa zdobycz. Może to być bardzo ładny mebel lub biżuteria.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Jeśli zamierzasz zmienić pracę lub czekasz na awans, to zacznij od nauki języka obcego lub zapisz się na jakieś kursy. Nowe umiejętności niebawem mogą ci się przydać. Przekonasz bliskich do swoich planów, namówisz kolegów w pracy, aby brali z ciebie przykład. Nauczysz się skutecznie zabiegać o to, co ci się należy i niebawem zaczniesz zbierać tego plony. Planety zapewnią ci wytrwałość i upór.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Będziesz się podobać i zwracać uwagę otoczenia. Usłyszysz komplementy, a ktoś tak się tobą zachwyci, że możesz liczyć na kwiaty, zaproszenia i prezenty. Więcej będziesz się śmiał, rozmawiał przez telefon i odbierał esemesy. Trochę osłabią cię porządki w domu i przygotowania do ważnego przyjęcia. Trzeba się będzie wykazać pomysłowością i energią, ale co to dla ciebie. Nie jedz tyle słodyczy.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Czas sprzyja odnawianiu znajomości oraz aktywnym zajęciom. Możesz zabrać się za odchudzanie lub po prostu za uprawianie sportu. Staniesz do walki z przeciwnościami, osiągniesz wyznaczone cele. Będziesz waleczny i ambitny, zmieciesz ze swojej drogi każdego wroga. Ci, którzy będą cię krytykowali lub wytykali błędy, gorzko pożałują. Nawet na nich nie spojrzysz, gdy już osiągniesz to, co sobie od dawna planujesz.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ