Przyjazny fiskus

Naczelnik "skarbówki" zaprasza do udziału w konkursie

Jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji oraz kompetencje pracowników w Urzędzie Skarbowym w Starachowicach znów mogą oceniać przedsiębiorcy z naszego powiatu. Trwa bowiem XV edycji konkursu "Urząd Skarbowy przyjazny przedsiębiorcy", organizowanego przez Ministerstwo Finansów i Business Centre Club.

Konkurs ma na celu m.in.: upublicznianie i promocja wysokich standardów obsługi klienta osiągniętych przez wyróżnione placówki, zachęcanie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków i upowszechnianie dobrych praktyk w urzędach skarbowych. Oceniane będą na podstawie przyznawanych przez przedsiębiorców punktów w ankiecie konkursowej. Urzędy, które zostaną wyłonione w konkursie otrzymają prawo do posługiwania się przez rok" tytułem "Urzędu Skarbowego przyjaznego przedsiębiorcy".

Szczegółowe informacje oraz formularze ankiet są dostępne w siedzibie Urzędu Skarbowego w Starachowicach przy ul. Składowej 33 oraz na stronie internetowej Business Centre Club. Wypełnione ankiety należy przesłać do Urzędu Skarbowego w Starachowicach do 26 maja br.

(Kas)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ