Spadło jednak zostaje!

Nie będzie nowego trenera w Starze

Informacje sportowe

Spadło jednak zostaje!

Nie będzie nowego trenera w Starze

 

Decyzją Zarządu Staru Starachowice drużynę seniorów do końca obecnego sezonu poprowadzi Zdzisław Spadło.

Pierwotnie miała to być opcja tymczasowa, ale działacze uznali, że przynajmniej do końca obecnego sezonu trenerem zespołu pozostanie szkoleniowiec, który już wcześniej prowadził "zielono-czarnych".

Przypomnijmy, że Zdzisław Spadło objął zespół po zwolnionym Jerzym Rocie i miał poprowadzić drużynę jedynie w meczu z Granatem Skarżysko-Kamienna. Mecz ten został przełożony, a drużyna pod wodzą trenera Spadło wygrała dwa spotkania ligowe. Działacze pierwotnie zapowiadali, że nazwisko nowego trenera podadzą w ciągu tygodnia, ale ostatecznie podjęli decyzję, aby tę funkcję co najmniej do końca sezonu powierzyć trenerowi Spadło.

Zdzisław Spadło - w przeszłości jako zawodnik reprezentował barwy Staru Starachowice i GKS Rudki. Jako trener pracę rozpoczął w juniorskich drużynach Juventy Starachowice. W sezonie 2005/2006 pod jego wodzą seniorzy tego klubu wywalczyli awans do klasy okręgowej. Później prowadził ponownie Juventę w III lidze. W sezonie 2014/2015 objął funkcję trenera drużyny seniorów Staru Starachowice. Jednocześnie jest także trenerem grup młodzieżowych Juventy Starachowice.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ