Wygrał Marcin Nowak!

Spławikowe Mistrzostwa Koła

Na zalewie Brody rozegrano 7 maja br. drugą tura zawodów o Spławikowe Mistrzostwo Koła PZW Brody w kategorii seniorów, podsumowano wyniki i wyłoniono zwycięzców.

Drugą turę Spławikowych Mistrzostw Koła wygrał Bogusław Bębas, ale nie dało mu to nawet miejsca na podium w klasyfikacji łącznej. Drugie miejsce wywalczył Marcin Piwnik, który w klasyfikacji łącznej zajął trzecią lokatę. Trzecie miejsce w drugiej turze zajął Andrzej Sikorski, który też nie załapał się w generalnej klasyfikacji do najlepszej trójki. Nagrodę turnieju, którą była wędka, wylosował Szymon Pietrzyk.

Po podsumowaniu wyników obu tur okazało się, że Spławikowym Mistrzem Koła Brody na 2017 rok jest Marcin Nowak, wicemistrzem został Łukasz Bębas, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Marcin Piwnik. Puchary najlepszym wędkarzom wręczył prezes Koła Maciej Zaczek.

Najlepsi zawodnicy II tury to: Bogusław Bębas - 10 pkt., Marcin Piwnik – 9 pkt., Andrzej Sikorski – 8 pkt., Radosław Piwnik – 7 pkt., Łukasz Bębas – 6 pkt., Marcin Nowak – 5 pkt., Paweł Kita – 4 pkt., Jerzy Walkiewicz – 3 pkt., Maciej Zaczek – 2 pkt. i Krzysztof Kania – 1 pkt.