Mistrzowie szczypiorniaka

Gminny turniej w Chybicach

 

W Zespole Szkół w Chybicach rozegrano gminne zawody sportowe szkół podstawowych w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Na starcie stanęły ekipy szkół podstawowych w Pawłowie, Chybicach, Szerzawach, Radkowicach i Rzepinie, a w zmaganiach chłopców również z SP w Jadownikach.

Rywalizowano system "każdy z każdym" i w obu kategoriach - dziewcząt i chłopców - zwyciężyły reprezentacje Szkoły Podstawowej im. Wandy Pomianowskiej w Radkowicach. Treneremmłodych szczypiornistów i szczypiornistek jest nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Lichocki.

Tabele końcowe

Dziewczęta

1. miejsce – SP Radkowice

2. miejsce – SP Chybice

3. miejsce – SP Rzepin

4. miejsce – SP Szerzawy

5. miejsce – SP Pawłów

Chłopcy

1. miejsce – SP Radkowice

2. miejsce – SP Szerzawy

3. miejsce – SP Rzepin

4. miejsce – SP Pawłów

5. miejsce – SP Chybice i SP Jadowniki

Skład drużyny dziewczęcej z Radkowic: Natalia Maciąg, Zuzanna Wiącek, Angela Lipiec, Aleksandra Lutowicz, Natalia Lipczyńska, Paulina Kiełek (bramkarka), Gabriela Kozieł, Karina Styk, Wiktoria Połeć, Julia Cioroch.

Ekipa chłopców z Radkowic zagrała w składzie: Dominik Bracik, Dominik Glina, Kamil Mikos, Adrian Grudzień, Michał Pożoga (bramkarz), Krystian Prześrut, Maciej Puchała, Mateusz Chmielewski, Maciej Dziarmaga, Mateusz Jaros, Mikołaj Wilczyński.

(az)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ