Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Czeka cię udany okres. Dzięki planetom będziesz ciekawy opinii innych, chętny do długich rozmów i dyskusji. Postaraj się jednak nie zdradzić czyjegoś sekretu, bo stracisz zaufanie tej osoby. Wśród znajomych zyskasz opinię inteligentnego i serdecznego. Przed tobą ciekawe spotkanie, po którym przewartościujesz swoje plany. Będziesz miał dużo siły i wigoru do robienia porządków w domu. Wyrzucisz stare, niepotrzebne rzeczy.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Idealny moment, aby przekonać przełożonego do swoich pomysłów albo dostać urlop w najbardziej dogodnym czasie. Pomyśl o najbliższych, także o dzieciach, bo mogą potrzebować więcej twojej bliskości i troski. Popołudniami staraj się choć na chwilę zamknąć oczy i pomyśleć, co chciałbyś robić. Zechcesz zerwać z rutyną i zaznaczyć swoją niezależność w życiu lub pracy. Pamiętaj o obietnicach i niczego nie zawalaj.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Czas na załatwianie interesów i inwestowanie. Nie daj się jednak wciągnąć w jakiś podejrzany biznes. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, to lepiej się wycofać. Nie przepracujesz się i będziesz miał więcej czasu dla siebie. Dobrze go wykorzystaj i spraw sobie przyjemność. Pamiętaj, że jeśli będziesz szczęśliwy i zadowolony z życia, to szczęśliwi będą także ludzie wokół ciebie.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Planety przyniosą ci dużo zajęć, ale także więcej pieniędzy, chociaż może nie tak natychmiast. Postaraj się unikać konfliktów z drugą połową, ze współpracownikami lub sąsiadami. Bo tylko sobie popsujesz humor, a niczego nie zyskasz. Będziesz miał ważne spotkanie, weźmiesz udział w debatach i dyskusjach. Zabłyśniesz i pokażesz, że stać cię na wiele. Podejmiesz odważne decyzje dotyczące swego przyszłego życia.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Planety zwiastują dodatkowe wydatki, jednak nie będzie to coś nieprzyjemnego. Wprost przeciwnie, kupisz coś, co sprawi radość tobie i twojej rodzinie. Zaczniesz się zdrowiej odżywiać, może nawet pójdziesz do dietetyka. Nauczysz się kilku nowych przepisów i zabłyśniesz swoimi umiejętnościami wśród znajomych. Planety zapowiadają owocną współprace z innymi, więc jeśli rozpoczynasz jakiś projekt, to nie rób tego sam.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Otrzymasz pomoc, która zmobilizuje cię do rozkręcania kariery i szukania miłości, jeśli jeszcze jej nie spotkałaś. Jednak nie pozwól sobie na całkowite odciągnięcie uwagi od nauki lub pracy. Uczucia są ważne, ale żyć z czegoś trzeba. Znajdziesz przestrzeń dla siebie i spokojnie będziesz mogła rozważyć, co chcesz robić w przyszłości. Zyskają na tym twoja rodzina i związek. Single trochę się rozluźnią i zapomną o kłopotach.

Waga (24 września – 23 października)

Będziesz miła dla otoczenia i uczynna, ale tylko wtedy, gdy zadbasz o swoje samopoczucie i kondycję fizyczną. Planety radzą być bardziej samodzielnym, ale także egoistycznym. Pomyśl najpierw o sobie, a potem o innych. Nauczysz się lepiej rozmawiać z rodziną, zadbasz o odpowiednie relacje z drugą połową i z dziećmi. Nauczysz się obsługiwać nowe sprzęty, a może nawet zaczniesz się uczyć jakiegoś języka obcego.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Wybrniesz ze wszelkich trudnych sytuacji. Nawet jeśli coś początkowo zacznie się psuć i nie będzie szło po twojej myśli, możesz liczyć na szczęśliwy finał. Powtarzające się zajęcia i codzienne obowiązki przestaną cię irytować. W sprzątaniu lub gotowaniu znajdziesz pozytywy i korzyści. Skorzystaj z nadchodzących propozycji, szczególnie jeśli dotyczą zmiany pracy lub szkoleń. Twoja kariera się rozkręci.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, co może wyprowadzić z równowagi niektóre osoby z twojego otoczenia. Szczególnie złośliwców i zazdrośników z twojej pracy. Uważaj, co i do kogo mówisz, ale nie obawiaj się wyrażać swoich poglądów. I tak w końcu wyjdzie, że masz rację. Rozwiążesz problemy w życiu osobistym i umówisz się ze znajomymi. Humor ci się poprawi i zapomnisz w końcu, co cię trapiło.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Zrób wszystko, co w twojej mocy, aby pokazać swoje zalety. Zabłyśniesz na spotkaniach i zebraniach, dostaniesz nowe, bardziej odpowiedzialne zadania. Ci, którzy nie mają pracy, wreszcie znajdą zajęcie. Wykorzystasz swoją wiedze, pasję i pomysły. Uda ci się załatwić pomyślnie sprawy w urzędzie, administracji lub banku. Usłyszysz kilka bardzo interesujących informacji, dokonasz trafnego wyboru i zdobędziesz wiernych przyjaciół.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Zechcesz coś ukryć, ale ktoś ci pokrzyżuje plany. Pamiętaj, że tylko szczerość popłaca, a kłamstwo prędzej czy później wyjdzie na wierzch. W domu wreszcie cię docenią i pochwalą, ktoś wyręczy cię w nielubianych obowiązkach. Koniecznie zatroszcz się o zdrowie, nie pij zbyt dużo i rzuć palenie. Usłyszysz komplement od kogoś z rodziny, ktoś cię wesprze, pomoże w naprawie lub remoncie. Pilnuj ważnych dokumentów, bo mogą się zgubić.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Przed tobą udane interesy, korzystna współpraca albo awans. Sprawy, które wprawiały cię w niepokój, wreszcie się wyjaśnią. Odzyskasz dobry humor i poczucie bezpieczeństwa. Będziesz podpisywał korzystne umowy, zawierał dobre interesy. Planety sprzyjają także wyjazdom i zabawie. Zaczniesz układać ambitne plany i zechcesz wyruszyć na podbój świata. Przestaniesz szastać pieniędzmi i skoncentrujesz się na ważnych zadaniach.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ