Nagrodzono młodych kibiców

Podsumowanie "Pólmaratonu"

W numerze

Nagrodzono młodych kibiców

Podsumowanie "Pólmaratonu"

Uroczysta gala, podczas której nagrodzono najmłodszych kibiców, dopingujących uczestników Pierwszego Starachowickiego Półmaratonu, jaki miał miejsce w ostatnią niedzielę kwietnia odbyła się 8 maja br. w Hotelu Senator w naszym mieście.

Nagrody trafiły do wszystkich grup, dopingujących „półmaratończyków”, a o tym, jaka trafi w czyje ręce decydowało losowanie. Z wycieczki do Krzemionek Opatowskich cieszyła się klasa III b ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Starachowicach, do Bałtowa pojedzie grupa z SP nr 1 „Szósteczki z jedyneczki”, a w Centrum Bajki w Pacanowie bawić się będą podopieczni Anny Janakowskiej z SP nr 9. Do wygrania było także kilka innych, równie atrakcyjnych bonusów. Bilety do Kina Kultura trafiły do „Złotej jedenastki” z SP nr 11 i „Aktywnej dziewiątki” z SP nr 9, podopieczni Sylwii Winnickiej z SP nr 10 i grupa parafialna z tej samej szkoły otrzymali zaproszenie na turniej kręglowy i deser w restauracji Atrium, „Eko dziewiątce” z SP nr 9 przypadła w udziale wycieczka do fabryki Cerrad. Do szkoły językowej Speak Out na warsztaty Master Chefa pójdą „Szybkie koty” z SP nr 10 a Klub Małego Odkrywcy (również w Speak Out`cie) odwiedzą „Sportowe Trąbki” z SP nr 9.

Niespodzianki przygotowano także dla opiekunów uczniów, wśród których rozlosowano m.in.: vouchery na zabiegi kosmetyczne, bony na zakupy w Brico Marche, sprzęt z kategorii małego AGD, ufundowany przez firmę Lider oraz bonusy od Hotelu Senator. Była także kolacja i weekend w Bałtowie. Nagrody otrzymali: Aneta Kozieł, Marlena Przepióra, Iwona Lipińska, Urszula Kandyba, Małgorzata Niwicka, Jarosław Piekarski, Małgorzata Smolińska, Sylwia Winnicka, Aneta Trzos i Anna Janakowska.

Niewątpliwie, powody do dumy miała społeczność SP nr 9, gdzie trafiło najwięcej nagród a tę specjalną odebrał dyrektor placówki Sławomir Jama, który zapewnił, że biegacze z „dziewiątki” już trenują do kolejnego maratonu, w którym zamierzają „połasić się” na nieco dłuższą niż 2 - kilometrowa trasę. Głos zabrał także prezes Stowarzyszenia Zabiegane Starachowice Ireneusz Gwóźdź, dziękując wszystkim za zaangażowanie w organizację i udział w imprezie.

(Kas)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ