"Szczęśliwej drogi, już czas..."

W III LO

W numerze

"Szczęśliwej drogi, już czas..."

W III LO

Słowa tej piosenki przyświecały pożegnaniu maturzystów w III Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego, którzy 28 kwietnia br. po raz ostatni zasiedli w szkolnych ławkach.

Dyrektor szkoły, Mirosław Niewczas, uhonorował dyplomami i nagrodami najlepszych absolwentów: Antoninę Jasztal, Dianę Nowak i Maksymiliana Herca. Słowa podziękowania były skierowane także do wszystkich uczniów, którzy przez cały okres nauki w liceum, rozsławiali jego dobre imię. Nie zapomniano również o najaktywniejszych rodzicach, którzy zawsze chętnie współpracowali ze szkołą i służyli pomocą.

W czasie wzruszającej uroczystości uczniowie klas młodszych przypomnieli tegorocznym absolwentom najważniejsze wydarzenia z trzech lat nauki w liceum. Wspomnieniom towarzyszyła prezentacja przygotowana przez uczniów klas drugich. W programie można było usłyszeć piosenki w wykonaniu Katarzyny Głowackiej, Kacpra Hartunga i Maksymiliana Herca, którzy na trwale zapisali się w historii III LO, bowiem bez nich nie odbyła się żadna szkolna uroczystość. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za serce i oddanie uczniom podziękowała przedstawicielka rodziców, Ewa Nowakowska – Herc, a tegoroczni maturzyści podarowali społeczności szkolnej "tablo" ze swoimi podobiznami.

(esr)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ