Piłkarze Juventy tuż za podium

Rocznik 2007

Informacje sportowe

Piłkarze Juventy tuż za podium

Rocznik 2007

Turniej zaczęli od porażki, ale później było już lepiej i pokonali m.in. silny PAS Skarżysko. Drużyna Juventy z rocznika 2007 zajęła w Połańcu miejsce tuż za podium.

Początek turnieju nie był dla piłkarzy rocznika 2007 udany, ale z każdym kolejnym spotkaniem drużyna się rozkręcała i zdobywała cenne punkty. W 8-zespołowej stawce rywalizowano systemem "każdy z każdym". Ostatecznie nasz zespół uplasował się na czwartym miejscu.

Wyniki naszego zespołu: *Juventa – Baszta Rytwiany 0:2, *Juventa – PAS Skarżysko 2:1 (bramki: Filip Rożek, Krzysztof Zarzycki), *Juventa – Junior Radom 2:1 (bramki: Filip Rożek, Karol Kucharski), *Juventa – Kadet Ostrowiec 1:2 (bramka: Karol Kucharski), *Juventa – Czarni Połaniec 3:1 (bramki: Krzysztof Zarzycki x2, Karol Kucharski), *Juventa – Siarka Tarnobrzeg 2:0 (bramki: Krzysztof Kwiecień, Filip Rożek), *Juventa – Pogoń Staszów 1:2 (bramka: Marcel Peryt).

- Wygraliśmy cztery mecze i doznaliśmy trzech porażek. Cieszy natomiast to, że w każdym meczu to my prowadziliśmy grę i mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki, stwarzając bardzo dużo sytuacji bramkowych, dlatego możemy być zadowoleni z naszej gry ofensywnej. Musimy jednak popracować nad skutecznością, ponieważ w każdym meczu nie wykorzystaliśmy bardzo wielu sytuacji podbramkowych. Przy odrobinie naszej lepszej skuteczności, na pewno miejsce w klasyfikacji końcowej byłoby jeszcze wyższe, jednak to nie jest najważniejsze w tej kategorii wiekowej. Ogólnie trzeba pochwalić wszystkich zawodników za duże zaangażowanie i za fajną grę. Cieszy to, że dzieci mają duża radości z gry w piłkę - ocenił Artur Mikos, trener zespołu.

Juventa: Jakub Wojtan, Bartosz Grunt, Mateusz Jeziorski, Krzysztof Zarzycki (3 bramki), Karol Kucharski (3), Filip Rożek (3), Bartosz Gawlik, Dawid Pacek, Marcel Peryt (1), Krzysztof Kwiecień (1), Kamil Banaszczyk, Mateusz Latosek, Jakub Sobiesiek. Trener: Artur Mikos.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ