W najlepszej trójce nasi!

Rocznik 2008

Informacje sportowe

W najlepszej trójce nasi!

Rocznik 2008

 

Drugą pozycję w turnieju rocznika 2008 wywalczyli młodzi piłkarze Juventy Starachowice w Połańcu.

Do rywalizacji przystąpiło łącznie 8 zespołów. Organizatorzy zdecydowali, że turniej rozgrywany będzie systemem "każdy z każdym". Starachowiczanie turniej zaczęli od przegranej z DAP Kielce, ale w kolejnych meczach było już lepiej. Trzy kolejne spotkania to dwa zwycięstwa i remis bez straty bramki. Niestety, podopieczni Piotra Dejworka musieli uznać wyższość rówieśników z PAS Skarżysko, a cztery punkty wywalczone w dwóch kolejnych spotkaniach pozwoliły ostatecznie zająć drugą lokatę.

- Jest jeszcze wiele mankamentów, szczególnie w grze ofensywnej i to w Połańcu było bardzo widoczne, ale perspektywy na lepsze są i przy odpowiednim zaangażowaniu i regularności w treningu poprawa powinna nastąpić dość szybko. Drużyna doskonale funkcjonowała dziś jako całość, każdy z chłopaków wniósł coś pozytywnego na boisko i każdy z osobna zasłużył na pochwały za dzisiejszy występ - powiedział po turnieju w Połańcu trener zespołu Piotr Dejworek.

Wyniki naszego zespołu: *Juventa – DAP Kielce 0:1, *Juventa – Pogoń Staszów 1:0 (bramka: Kacper Miśkiewicz), *Juventa – Czarni Połaniec 0:0, *Juventa – Lider Sokolniki 1:0 (bramka: Sebastian Miller), *Juventa – PAS Skarżysko 1:2 (bramka: Artur Sarwicki), *Juventa – Siarka Tarnobrzeg 2:1 (bramki: Filip Kasperkiewicz), *Juventa – Baszta Rytwiany 1:1 (bramka Wojciech Gałka).

(mp

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ