Mieszkania

Rocznik 2008 również w finałach!

AP Star Starachowice

Awans do finałów Mistrzostw Polski wywalczyli niedawno piłkarze rocznika 2007 AP Star Starachowice, a ich śladem poszli młodsi koledzy. Podopieczni Rafała Barańskiego w eliminacjach rozegranych w Grójcu zajęli 4. miejsce, co dało im upragniony awans.

Piłkarze rocznika 2008 rywalizowali w ostatnim dniu kwietnia br. w Grójcu, gdzie rozegrano turniej eliminacyjny do finałów Mistrzostw Polski. Starachowiczanie w całych rozgrywkach zanotowali tylko jedną przegraną i trzy remisy, a pozostałe pięć spotkań wygrali. Zgromadzone punkty pozwoliły im zająć czwarte miejsce, które premiowane było awansem. Turniej finałowy rozegrany zostanie na stadionie Legii Warszawa.

Wyniki: *AP Star Starachowice - AP Stal Brzeg (4:1), *AP Star Starachowice - Motor Lublin (0:4), *AP Star Starachowice -LKS Unia Turza Śląska (4:2), *AP Star Starachowice - AP Calcio (1:0), *AP Star Starachowice - Feniks Łódź (4:0), *AP Star Starachowice - Start Namysłów (5:0), *AP Star Starachowice - Varsowia Warszawa (0:0), *AP Star Starachowice - Junior Radom (1:1), *AP Star Starachowice - GLKS Andrespolia (2:2).

AP Star: Franciszek Kawalec, Olaf Serafin, Michał Kasprowicz, Michał Plewniak, Paweł Połetek, Marcin Welenc, Jakub Dudek, Bartek Dawiec, Bartek Klepner, Igor Fąfara, Aleks Księżki, Jakub Wójcicki, Aleksander Białek, Aleksander Barański. Trener: Rafał Barański. Kierownik: Piotr Dudek.