SMS-owy system ostrzegania i informowania już działa

Prezydent miasta Starachowice informuje, że: jeżeli chcesz BEZPŁATNIE otrzymywać wiadomości SMS z informacjami, m.in. o zagrożeniach powodziowych, pożarowych, katastrofach, anomaliach pogodowych wyślij sms na numer 799 448 270 o treści alarm . Jeżeli interesują Cię informacje dotyczące imprez kulturalnych i sportowych organizowanych w naszym mieście wyślij sms na numer 799 448 270 o treści kultura, a jeżeli chcesz otrzymywać wszelkie informacje dotyczące ważniejszych wydarzeń w naszym mieście wyślij sms na numer 799 448 270 o treści informacje.

Użytkownik wysyłając wiadomość SMS rejestruje go w systemie, ponosi jednorazowo koszt wysłania standardowej wiadomości SMS według stawek swojego operatora. Prawidłowa rejestracja użytkownika w systemie kończy się potwierdzeniem tego faktu w postaci zwrotnej wiadomości SMS z informacją o skutecznym zarejestrowaniu do wybranej przez użytkownika grupy. W nagłówku wiadomości będzie widniał napis "UrzadMiejski" jako jej nadawca. Użytkownik otrzymuje te informacje BEZPŁATNIE.

SMS-owy system ostrzegania powstał w trosce o bezpieczeństwo i lepszy komfort życia mieszkańców gminy Starachowice. SMS to obecnie najszybsza i najtańsza forma komunikowania się z mieszkańcami. Serdecznie zapraszamy Państwa do logowania się w systemie, aby powstająca baza numerów dawała możliwość szybkiego powiadamiania mieszkańców o ważnych sprawach miasta.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ