Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Pamiętaj, że opanowanie i punktualność mogą być kluczem do sukcesu. Dasz sobie radę w wielu sytuacjach. Korzystaj z wolności, baw się dobrze, jedz to, na co masz ochotę, a poprawisz sobie w ten sposób humor. Rozmawiaj z krewnymi i baw się z dziećmi, a odwdzięczą ci się tym samym. Nie zapominaj o pracy, planuj rozwój kariery. Wpadniesz na genialne pomysły. Telefony będą dzwoniły bez przerwy, ważnym rozmowom nie będzie końca.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Nie myśl tyle o obowiązkach. Rozluźnią cię sport i literatura. Jeśli nie lubisz czytać książek, to przejrzyj gazety, a znajdziesz w nich coś interesującego, co cię zainspiruje. Jeśli znajdziesz trochę wolnego czasu, idź na zakupy, a trafisz w sklepie na coś fajnego. Nie mieszaj się w sprawy innych, lecz skup się na swojej rodzinie i jej problemach. Zadbasz o własne interesy, znajdziesz sojuszników i sprzymierzeńców do realizacji planów.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Będziesz podatny na wpływy innych, ale nie daj się namówić na coś, co nie będzie ci się podobało. Zatroszczysz się o swój wygład i uczucia. Jeśli podejrzewasz, że twoja druga połowa ma kłopoty, to koniecznie znajdź czas na rozmowę. Może ma problemy w pracy? Nie myśl tylko o pieniądzach, zadbaj o rozwój osobowy i spokój psychiczny. Będziesz potrzebny rodzinie lub przyjaciołom, uda ci się załagodzić nieporozumienia.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Nastrój poprawią ci zakupy, dobre jedzenie i spotkania z przyjaciółmi. Nie żałuj na wyjścia do restauracji, a diety zostaw na potem. Dostaniesz zaproszenie na kolacje lub przyjęcia. Będziesz brylował. Przyjdą ważne przemyślenia na temat życia i pracy. Dojdziesz do wniosku, że nie warto się przemęczać. Lepiej więcej czasu poświęcić rodzinie. Szczęście czeka cię w sprawach związanych z nauką lub podróżami.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Przed tobą są zadania, które wymagają dyplomacji. Nie daj się ponieść emocjom, zaciśnij zęby i policz do dziesięciu. Wyjaśnisz pewną tajemnicę dotyczącą twojej drugiej połowy i znacznie poprawi ci się humor. Tym bardziej że pojawią się szanse na spadek lub wygraną na loterii. Będziesz mógł mniej pracować, a zarobisz tyle, co dotychczas lub nawet więcej. Zdobędziesz uznanie i pokonasz przeciwników, jeśli tacy staną ci na drodze.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Planety sprzyjają miłości, życiu rodzinnemu i szukaniu pasji. Znajdziesz się w doborowym towarzystwie i będziesz zajmowała się ulubionym zajęciem. Odetniesz się od nielubianych zadań, będziesz punktualna i odpowiedzialna. Poza tym świetnie poradzisz sobie z podziałem domowych obowiązków. Nie wszystko spadnie na ciebie, część zadań rozdzielisz innym, a tobie zostanie więcej czasu na przyjemności i rozwój.

Waga (24 września – 23 października)

Nie zabraknie ci wielbicieli, ale nie daj się nabrać na piękne słówka. Słuchaj intuicji, a unikniesz przykrych i nerwowych sytuacji. Planety natchną cię do robienia porządków w sercu. Przypomnisz sobie o dawnej miłości, wybaczysz zdrajcom i zapomnisz o swoich niepowodzeniach. Gdy tylko oczyścisz się ze złych wspomnień, pojawi się szansa na nowe znajomości. Posłuchaj głosu serca, a dowiesz się, jak i z kim chcesz żyć.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Nic nie powinno cię wyprowadzić z równowagi. Tym bardziej że pojawi się szansa na awans lub lepszą pracę. W życiu uczuciowym będą różne mniej lub bardziej nerwowe sytuacje. Ostatecznie wszystko jednak rozstrzygnie się na twoją korzyść. Dzieci będą cię słuchały i uczyły się od ciebie, a druga połowa stanie się znacznie milsza. Możesz liczyć na proszony obiad lub kolację, ktoś nawet zaprosi cię na tańce.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Pozytywnie może cię zaskoczyć jakieś towarzyskie wydarzenie. Wprawi cię w dobry humor i długo będziesz zadowolony. Sprawy domowe i finansowe same się poukładają. Możesz liczyć na pierwsze sukcesy po twoich ostatnich decyzjach. W pracy pojawią się pozytywne zbiegi okoliczności i będzie szansa na awans. Ktoś pomoże ci w trudnych sytuacjach, naprawi kran i wspomoże przy remoncie.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Nawiążesz korzystne znajomości i nie będziesz się nudził. Warto uczestniczyć w zebraniach i naradach, dowiesz się o czymś ważnym i zdobędziesz korzystne informacje. Swoimi pomysłami zainteresujesz kogoś znacznie wyżej postawionego. Planety pomogą ci podreperować kondycję i schudnąć. Przed tobą ciekawe spotkania i rozmowy. Nauczysz się czegoś przydatnego, zrobisz porządki w domu albo rozpoczniesz remont.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Nie daj się nikomu odciągnąć od nauki i pracy. Jeśli partner ma do ciebie pretensje, to powiedz mu, co o tym myślisz. Musisz znaleźć przestrzeń dla siebie i spokojnie wszystko rozważyć. Twój związek na tym zyska, zaczniecie planować urlop. Szykuj się na atrakcje, wyjazdy i rozrywki. Pojawią się możliwości, aby zadbać o kondycję i samopoczucie. Częściej będziesz się śmiał i zaczniesz być bardziej samodzielny.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Pojawi się szansa na robienie kariery zawodowej. Korzystaj z propozycji, które się pojawią. Przed tobą wyjazdy służbowe lub szkolenia. Sprzyjają ci osoby na wyższych stanowiskach lub obcokrajowcy. Możesz zdobyć dodatkowe zlecenia lub otrzymać propozycję dodatkowej pracy. Będziesz mógł sobie pozwolić na więcej, zrobisz duże zakupy, a ktoś zaprosi cię do dobrej restauracji. Znajdziesz chętnych do długich dyskusji.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ