reklama

Z raportów policyjnych

Straty liczone w tysiącach

30 kwietnia br. nieznani sprawcy włamali się do ręcznej myjni na terenie Starachowic i ukradli nie tylko pieniądze - 3000 złotych, ale także znajdujący się tam sprzęt. Złodzieje zabrali myjkę ciśnieniową oraz polerkę elektryczną. Poszkodowany wartość strat wycenił na 6300 złotych.

Pijany w rowie

2 maja br. przed godziną 21.00 w miejscowości Psary Stara Wieś, gmina Bodzentyn, 42-letni kierowca volvo stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Okazało się, że był pijany, badanie wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Złodziej w galerii

We wtorek, 2 maja w jednym ze sklepów na terenie Galerii Galardia doszło do kradzieży portfela. Poszkodowana 25-latka poinformowała, że znajdowały się tam dokumenty i pieniądze w kwocie 1000 złotych.

Ukradli koła z posesji

W czwartek, 4 maja z terenu jednej z posesji w Starachowicach nieznani sprawcy ukradli 4 kompletne koła samochodowe, 15-calówki od mercedesa. Poszkodowany 54-latek stratę wycenił na 1000 złotych.

Amator drogich trunków

Na 675 złotych oszacowała straty 32-letnia właścicielka sklepu w Starachowicach, z którego w czwartek (4 maja) nieznany sprawca ukradł 4 butelki markowego alkoholu.

Zabrał laptopa i... drabinę

W Wąchocku w czwartek, 4 maja, z niezamkniętego domu ktoś ukradł wartego 1000 złotych laptopa, a z terenu posesji zabrał drabinę aluminiową wartości 400 złotych.

Wywrócił się na motorowerze

W piątek, 5 maja po godzinie 18.00, jadący motorowerem ul. Ostrowiecką 62-latek stracił na prostym odcinku drogi panowanie nad pojazdem i doszło do wywrotki. Kierujący z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ