Z raportów policyjnych

Będzie łapał wodę

Z posesji w gminie Bodzentyn nieznany sprawca ukradł w okresie od 14 do 21 kwietnia br. dwa zbiorniki na wodę, dwie taczki oraz drabinę aluminiową. Pokrzywdzony straty wycenił na 1100 złotych.

Włamanie do piwnicy

22 kwietnia br. starachowiccy policjanci zostali poinformowani o włamaniu do jednej z piwnic na terenie Starachowic. Złodzieje ukradli dwa rowery o łącznej wartości 1500 złotych na szkodę 47-letniego mężczyzny.

Okradziona w sklepie

W czwartek, 27 kwietnia, w jednym ze sklepów na terenie miasta nieznany sprawca zabrał z torebki 68-letniej kobiety portfel, w którym znajdowały się dokumenty, dwie karty do bankomatów oraz pieniądze w kwocie 300 złotych.

Łupem padł wózek

Nieznani sprawcy w środę, 26 kwietnia, włamali się na niezamieszkałą posesję na terenie gminy Brody i ukradli wózek dwukołowy. Poszkodowana 38-latka stratę wyceniła na 200 złotych.

Ukradł jednoślady

W gminie Bodzentyn ktoś ukradł dwa niezabezpieczone rowery, stojące przy z budynków. Do zdarzenia doszło 28 kwietnia br.

Włamanie do myjni

Myjkę ciśnieniową, polerkę elektryczną i 3000 zł ktoś zabrał 30 kwietnia br. z myjni ręcznej w Starachowicach. Zgłaszający wycenił stratę na 6300 zł.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ