reklama

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Masz teraz zapewnione powodzenie w miłości oraz w biznesie. Spodobasz się niejednej osobie. Nie przesadzaj z wypełnianiem obowiązków domowych, trochę sobie odpuść, a zaległe pranie czy sprzątanie zostaw na potem. Czas sprzyja spotkaniom, jedzeniu i rozmowom. Szkoda też tracić taką ładną pogodę, trzeba się wybrać na rower lub chociaż na spacer. Trochę świeżego powietrza ci nie zaszkodzi.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Uważaj, bo krewni czy przyjaciele mogą teraz zechcieć wtrącać się w twoje życie. Nie słuchaj niczyich dobrych rad, a tym bardziej puść mimo uszu wszelką krytykę. Sam masz przecież swój rozum i potrafisz wyciągać wnioski. Zabierz się własnoręcznie do naprawiania tego, co trzeba odnowić. Mogą to być relacje w rodzinie, ale być może trzeba będzie przeprosić kolegę w pracy. Planety pomogą ci się wyciszyć.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Kiedy wszyscy będą wypoczywać i zajmować się nieistotnymi sprawami, ty zakasasz rękawy. Czekają cię sukcesy, a planety zapewnią ci świetną organizację, kreatywność i pasję. Do głowy przyjdzie mnóstwo wspaniałych pomysłów, nie będziesz wiedział, od czego zacząć. Jeśli wybierzesz się na zakupy, negocjuj i się targuj. Masz szanse bardzo tanio kupić coś unikatowego. Znajomi będą zazdrościć i podziwiać.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Pojawi się szansa na załagodzenie konfliktu w firmie albo w domu. Pogodzisz zwaśnione dzieci albo sąsiadów i zyskasz wdzięczność ludzi, którzy ci tego dobrego uczynku nie zapomną. Poprawi ci się humor i będziesz zadowolony, na dotychczasowe problemy spojrzysz z innej perspektywy. Zobaczysz, że znajomym wcale tak dobrze się nie powodzi i nie ma im czego zazdrościć. Masz szanse wygrać na loterii.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Przyjaciele przyniosą ci dobrą wiadomość. Ktoś w twoim otoczeniu wyzdrowieje, a ty sam poczujesz się znacznie lepiej i pewniej. Zdobędziesz solidniejszą pozycję w pracy, a i na koncie przybędzie ci trochę zer. Będziesz wreszcie mógł rozpocząć inwestycję, którą planowałeś. Zawalczysz o lepsze życie dla siebie i twojej drugiej połówki, może nawet zaczniecie planować wyjazd za granicę, niekoniecznie na wakacje.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Będziesz miała świetną rękę do pieniędzy. Zrobisz jakiś dobry interes, sprzedasz coś z zyskiem albo się korzystnie na coś zamienisz. Ale będą cię pociągały także sprawy romantyczne. Przed tobą spacery, wyjścia do kina. Jeśli jesteś singlem, to może być także randka. Zaobrączkowani wybiorą się w jakieś urocze miejsce z rodziną i przy okazji nie wydadzą zbyt dużo pieniędzy. To dobry moment aby zadbać o zdrowie i urodę.

Waga (24 września – 23 października)

Przed tobą niespodzianki towarzyskie i rodzinne. Ktoś bliski zacznie spodziewać się dziecka, ale możliwe jest, że to będzie dotyczyło ciebie. Dowiesz się o konflikcie u znajomej pary i zgodzisz się pomagać, prowadzić negocjacje, godzić. Oni ci tego nigdy nie zapomną. Obudzi się w tobie empatia. Zaczniesz bardziej dbać o innych, także o słabszych i o zwierzęta. Może zapiszesz się do jakiejś organizacji.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Unikniesz sporów i późniejszych kłopotów. Zamiast się kłócić i gniewać, znajdziesz sprytne wyjście z trudnej sytuacji. W pracy ktoś posprząta za ciebie biurko, a w domu ktoś wykona za ciebie nieprzyjemne obowiązki. Pojawi się także szansa na awans albo na lepszą pracę. Korzystaj z wolności. Baw się z dziećmi, spotykaj ze znajomymi. Możesz także jeść, co chcesz, łącznie ze słodyczami, bo i tak nie przytyjesz.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Planuj rozwój kariery, bo możesz wpaść na genialne pomysły, które ci pomogą żyć spokojniej, mniej nerwowo i wygodniej. Podołasz wszystkiemu, czego się podejmiesz, klęski się nie obawiaj. Pojawią się nowe sytuacje, nowe zadania i przestaniesz wreszcie myśleć o ludziach, którzy narobili ci kłopotów. Wbrew obawom zaczniesz sobie coraz lepiej radzić i coraz częściej na twojej twarzy będzie się pojawiał uśmiech.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Bez przerwy będą dzwoniły telefony, a ważnym rozmowom nie będzie końca. Zaczniesz coś załatwiać, rozpoczniesz inwestycje i remonty. Powoli wokół ciebie będzie się pojawiała nowa rzeczywistość, zaczniesz się czuć coraz lepiej w nowym otoczeniu i wśród nowych ludzi. Wieczorami pomogą ci się rozluźnić rozmowy na przyjemne tematy, sport oraz trochę miłości. Z chęcią pooglądasz nowe seriale.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Nie mieszaj się w życie innych, tylko zajmij się swoim. A będzie co robić. Wyjazdy, zakupy, wycieczki. To wszystko przed tobą. Postaraj się zadbać o swoje interesy, poszukaj sojuszników i pomocników. Znajdziesz kogoś inteligentnego, kto przyda ci się do realizacji twoich wielkich planów. Spłacisz długi, oddasz pożyczone rzeczy i zaczniesz robić coś nowego. Po głowie ci chodzi duże przedsięwzięcie.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Zadbasz o dom, poprawisz swój wygląd i zaczniesz pielęgnować uczucia. Będziesz bardziej potrzebny rodzinie i przyjaciołom. Trzeba będzie ich wspomóc słowem, dobrą radą lub nawet finansowo. Przydadzą się także twoje ręce do roboty, bo może czeka cię przeprowadzka lub remont. Nastrój poprawią ci zakupy oraz spotkania z przyjaciółmi. Całkiem możliwe, że trafisz na kogoś, kto kiedyś był dla ciebie ważny.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ