Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety zapowiadają nowe znajomości oraz pogodzenie się z osobami, które ostatnio miały do ciebie żal lub pretensje. Najwyższy czas, żeby zakopać topór wojenny i pracować dla obopólnego dobra. Efekty zobaczysz niebawem i aż się zdziwisz, jak warto dobrze żyć z ludźmi. W życiu towarzyskim i rodzinnym wiele będzie się działo. Imieniny, zaproszenia, przyjęcia, wspólne obiady. Trochę się nastoisz w kuchni.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

To dobry czas na poprawienie sobie humoru. W tym przypadku nie pomogą już zakupy czy zjedzenie czegoś dobrego. Zrób coś dobrego dla innych. Podziel się obiadem, pożycz książkę albo pomóż w remoncie. Możesz dzięki takiej postawie zyskać przyjaciela albo przynajmniej bardzo życzliwie nastawioną do ciebie osobę, na którą możesz liczyć w przyszłości. Planety pomogą ci odkryć nowe, zaskakujące zainteresowanie.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Jeśli jesteś zmęczony, odpocznij, bo przemęczonego może dopaść jakaś choroba. Poza tym, jeżeli będziesz nerwowy, grożą ci nieporozumienia z kolegami lub członkami rodziny. Przecież ci to niepotrzebne. W razie spięć nie walcz o ostatnie słowo, tylko się wycofaj i poczekaj aż nabierzesz dystansu. Planety doradzają długie spacery i znalezienie czasu na refleksje. Najlepiej gdzieś wyjedź, niekoniecznie w towarzystwie.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Szczęście ci teraz sprzyja. Wyjaśniaj spory, naprawiaj błędy. Możesz także robić zakupy i inwestować. Szukaj przyjaciół i przychylnych ludzi, którzy ci pomogą. Twoja wyrozumiałość, uśmiech i spokój przyciągną dobrych ludzi. Bardzo ważni będą bliscy. Częściej się będziesz z nimi spotykać i spędzać więcej czasu. Nie bądź samolubny i słuchaj dobrych podszeptów. To czas na spalanie fałdek i rozwijanie pasji.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Nie oszczędzaj na przyjemnościach. Musisz teraz dobrze się wysypiać i porządnie wypocząć, bo niebawem znajdziesz nową pracę lub do obecnej dojdą ci nowe obowiązki. Jeśli tak się zdarzy, to nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć, że jest zajęcie i wkrótce przyjdą pieniądze. Planety pomogą ci odkryć, co jest dla ciebie ważne. Poczujesz przypływ sił i kreatywności. Dobry czas aby pokonywać wrogów i przeprowadzić ważną rozmowę.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Będzie trochę więcej stresów, ale przypadkiem nie kłóć się z innymi, nie przekładaj niczego i nie opóźniaj. Planety zapewnią ci spostrzegawczość i umiejętność koncentrowania się na jednym zadaniu. Rozwiążesz problemy i ochoczo przystąpisz do działania, także na rzecz innych. Posypią się zaproszenia, pochwały, komplementy oraz oferty. Również matrymonialne. Znajdź czas na wysłuchanie bliskiej ci osoby.

Waga (24 września – 23 października)

Unikaj złośliwości, oceniania innych oraz plotek, bo one krzywdzą ludzi. Będzie dużo okazji do pomagania bliskim ludziom, przede wszystkim wsparcia ich dobrą radą. Pójdziesz z kimś na zakupy i pomożesz dokonać wyboru. Sam znajdziesz także inspirację do tego, co chcesz zrobić w swoim życiu. W pracy wyjaśnisz jakiś sekret lub wykryjesz błędy, uratujesz swoją firmę i zasłużysz na pochwałę lub awans.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Nie będziesz siedział w domu. Wybierzesz się gdzieś ze znajomymi lub nawet sam. Przed tobą kino, może kawiarnia lub basen. Trochę się rozerwiesz, a potem ochoczo powrócisz do wypełniania obowiązków. Będzie dużo pracy na działce lub w ogrodzie, ale szybko się z nią uporasz. Zaprosisz do domu znajomych lub rodzinę, możesz się spodziewać wizyty nowego sąsiada. Koniecznie coś dobrego ugotuj.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Planety odradzają pośpiech lub zaciętą walkę o pieniądze. Nawet jeśli ktoś ci zrobił złośliwość, przyjmij ją z uśmiechem i się nie odwzajemniaj. Jesteś urodzony pod szczęśliwą gwiazdą, więc i tak wszystko ułoży się na twoją korzyść, a tamta osoba będzie żałować. Znajdziesz dodatkową pracę i nie będziesz narzekać na brak pieniędzy. Nawet jeśli teraz masz więcej wydatków, to i tak się odkujesz i pokażesz wszystkim, na co cię stać.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Poszukaj spokoju i ukojenia nerwów, a wszystko zacznie się lepiej układać. Idź na spacer, a przyroda natchnie cię nowymi inspiracjami oraz naładuje energią. Pojawi się szansa na zawarcie nowych znajomości. W pracy usłyszysz pochwałę lub komplement. Planety zapowiadają wiele zmian i niespodzianek. Możliwe, że ktoś ci zrobi wymarzony prezent. Pokonasz także nieprzyjaciół i odstawisz daleko konkurentów.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Będziesz optymistycznie nastawiony do całego świata, a uśmiech rzadko będzie schodził z twojej twarzy. To sprawi, że ludzie zaczną na ciebie całkiem inaczej patrzeć i wielu zechce się z tobą przyjaźnić. Zadbasz o rodzinę, odniesiesz sukcesy na wielu płaszczyznach. Są one możliwe także w sporcie lub w sztuce. To dobry moment na tworzenie czegoś oraz na odchudzanie. Nauczysz się czegoś nowego i posłuchasz rady specjalistów.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Jeżeli jesteś singlem, to nie zaszywaj się w domu. Na spotkaniach, imprezach, premierach lub wystawach poznasz kogoś z klasą. Ci w parach także powinni często wychodzić, bo poza domem czeka ich przygoda. Nie tylko przeżyją coś wyjątkowego, o czym długo nie zapomną, ale poprawią swoją sytuację zawodową i materialną. Wreszcie kupisz sobie samochód, o jakim marzyłeś albo przynajmniej szałowy ciuch lub kosmetyk.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ