Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Najbliższe dni będą sprzyjały zmianom. Zastanów się więc, co warto teraz naprawić, a z czym się rozstać. Planety pomogą ci podejmować mądre decyzje dotyczące przyszłości a także rodziny. Będziesz musiał pomyśleć również o sprawach finansowych i jeśli o czymś zapomniałeś w tej dziedzinie, to trzeba będzie pospłacać długi lub odebrać należności. Ktoś cię natchnie do tego, aby okazywać innym uczucia.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Bez trudu uporasz się z obowiązkami w pracy, a nawet znajdziesz czas, żeby komuś pomóc lub doradzić. Wyjaśnisz jakieś nieporozumienia, załagodzisz konflikty, uspokoisz zwaśnione strony. Na swoim koncie możesz mieć teraz kilka ważnych osiągnięć. Przed tobą sukcesy w konkursach, brawurowo zdane egzaminy, a także podwyżki i awanse. Będziesz miał więcej wigoru i dużo siły do pracy w domu oraz do zabawy.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Koniecznie szukaj swojego miejsca na ziemi. Jeśli ci źle lub smutno, to pomyśl, co zmienić. Możesz teraz gdzieś wyjechać, całkiem możliwe, że na długo. Możesz się przeprowadzić lub zmienić pracę. Planety pomogą ci wyznaczyć nowe cele i ułatwią walkę z przeciwnościami. Przepowiadają więcej pieniędzy i udane zakupy. Przybędzie ci energii i zaczniesz być bardziej aktywny w życiu społecznym, politycznym, zawodowym lub domowym.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Humor będzie ci dopisywał. Nie popsuje go nawet złośliwy sąsiad czy niezadowolony szef. Będziesz się podobał płci przeciwnej, usłyszysz miłe słowa, pochwały i komplementy. Pojawi się w tobie ochota na luksusy. Zechcesz coś dobrego zjeść, może nawet pójść do restauracji. Możliwe jest, że ktoś spełni twoje oczekiwania i zaprosi cię do restauracji. Jeśli jesteś w stałym związku, to spędzicie czas tylko we dwoje.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Ochoczo zabierzesz się do drobnego remontu lub przemeblowania. Nie staraj się być niezastąpiony, zaproponuj innym współpracę. Zaproś znajomych lub rodzinę, a przy okazji miło spędzicie czas. Poza tym szybciej się ze wszystkim uporacie. Stać cię będzie nawet na droższe zmiany, bo zarobisz więcej, niż sądziłeś. Poza tym całkiem możliwe, że znajdziesz zgubę, której nikomu nie trzeba będzie oddawać.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

W domu unikaj dyskusji na temat pieniędzy i wydatków. Nie ma o co się kłócić i niepotrzebnie psuć atmosfery. Jeśli macie jakieś chwilowe kłopoty, to niebawem się skończą. Podejmując decyzję o swojej przyszłości, kieruj się intuicją, a nie słuchaj podszeptów osób, które niekoniecznie ci dobrze życzą. Planety przyniosą nowe, korzystne okazje, trzeba tylko trochę cierpliwości i pomysłowości.

Waga (24 września – 23 października)

Będziesz w dobrej kondycji, lecz nie zapominaj, że trzeba ją podtrzymywać. Koniecznie dobrze się odżywiaj i wprowadź do diety coś zdrowego, może jakieś zioła lub suplementy. Jedz także więcej warzyw i kasz, a tego lata będziesz mogła zabłysnąć na wczasach. Nie oszczędzaj na zabiegach upiększających. Poprawią ci samopoczucie i usuną z twojej głowy dotychczasowy niepokój, że czas mija. Nie daj się wykorzystać i naciągnąć.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Dzisiejsze decyzje dotyczące pracy, pieniędzy lub inwestycji mogą się okazać ważniejsze, niż przypuszczasz. Nie daj się oszukać, podpisuj tylko umowy, które dokładnie przeczytasz. Masz szanse na większe pieniądze i większe wpływy w domu lub w firmie. Przed tobą jakieś zebrania, spotkania z ludźmi. Możesz kogoś szkolić lub douczać. W domu trzeba będzie sprzątać i gotować, ale potem czekają cię przyjemności.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Staniesz się bardziej wyrozumiały dla rodziny, zmięknie ci serce i będzie można na ciebie liczyć. Możesz dostać dobre wiadomości, szczególnie od znajomych z innego miasta lub z zagranicy. Pamiętaj o tym, że ktoś liczy na twoje dobre serce. Nie bądź egoistą i, jeśli cię stać, zrób dla kogoś dobry uczynek, nawet jeśli trzeba będzie mu pożyczyć ostatnie pieniądze. Pamiętaj, że zarówno te dobre, jak i złe uczynki wracają do człowieka.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków i naucz się wreszcie, co komu możesz mówić, a kiedy lepiej trzymać język za zębami. Planety przyniosą ci powodzenie w finansach. Nie będziesz narzekał i kupisz sobie wreszcie coś, na co do tej pory żałowałeś pieniędzy. Przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie i dzięki nim unikniesz kłopotów. W sprawach zawodowych masz szanse wygrać z konkurencją i załatwić coś, na czym ci zależy.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Planety zachęcą cię do sprzątania i wychodzenia z zaległości. Uporządkujesz wszystkie szafy, powyrzucasz stare kwiaty i rzeczy, które nie są ci od dawna potrzebne. Wszystko wskazuje na to, że wybierzesz się na zakupy i kupisz sobie coś nowego i modnego. Lepiej wyposażysz także swoje cztery kąty. Poczujesz, że życie jest zabawne i zacznie ci się lepiej wieść. Znajomi przyniosą ci coś dobrego na kolację.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Samotni zaczną szukać bratniej duszy, a zaobrączkowani będą planowali wspólny wyjazd. Nie musicie decydować w pośpiechu, lepiej dobrze wybrać i się głęboko zastanowić. Będziesz towarzyski i rozmowny, przyciągniesz do siebie ciekawych ludzi. Mogą to być nowi sąsiedzi albo ktoś, kogo niedawno przyjęli do twojej firmy. Zaprzyjaźnisz się albo odświeżysz starą znajomość. Wieczorami nie będziesz się nudził.

Georgina

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ