Z raportów

Zabrali rower

W niedzielę, 9 kwietnia z klatki schodowej jednego z bloków w Starachowicach nieznani sprawcy ukradli rower górski. Poszkodowany 35-latek straty wycenił na 800 złotych.

Potrąciła 7-latka

W Pawłowie, podczas wjazdu na parking, 30-letnia kobieta kierująca oplem potrąciła 7-letniego chłopca. Dziecko trafiło do szpitala. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 10 kwietnia przed godziną 9.00.

Straciła telefon

W poniedziałek, 10 kwietnia około godziny 19.00, na jednej z ulic Starachowic nieznany młody mężczyzna ukradł kobiecie telefon. Pokrzywdzona stratę wyceniła na 700 złotych.

Wszedł pod motocykl

W środę, 12 kwietnia na al. Niepodległości w Starachowicach, kilka minut przed godziną 21.00, 46-letni pieszy prawdopodobnie wtargnął pod prawidłowo jadący motocykl, który prowadził 35-latek. Okazało się, że pieszy był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu.

Łupem elektronarzędzia

Starachowiccy policjanci zostali poinformowani o włamaniu do garażu na terenie miasta, do którego miało dojść między 7 a 13 kwietnia br. Nieznani sprawcy ukradli młotowiertarki, wyrzynarki, gilotynę do cięcia płytek, komplet kluczy, piłę stołową, narzędzia murarskie, namiot oraz krzesełka wędkarskie. Poszkodowany straty wycenił na 2100 złotych.

(mp)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ